۲ طلا و یک نقره حاصل تلاش دوندگان کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشوراحمد روشن زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: در رقابت های ماده دو ۶۰ متر، محمد چشمه زار با ثبت رکورد ۶ ثانیه و ۷۶ صدم ثانیه از خط پایان گذشت و مقام قهرمانی را کسب کرد.
وی خاطرنشان کرد: در این ماده ورزشکاران استان مازندران با ثبت رکوردهای ۶ ثانیه و ۸۷ صدم ثانیه و ۶ ثانیه و ۸۹ صدم ثانیه دوم و سوم شدند.
روشن زاده ادامه داد: در رقابت های دو ۸۰۰ متر نیز پژمان یارولی دیگر دونده کرمانشاهی با زمان یک دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۴۸ صدم ثانیه از خط پایان گذشت و موفق به کسب مدال طلا شد.
رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه افزود: در این ماده ورزشکاری از خراسان رضوی با زمان یک دقیقه و۵۷ ثانیه و یک صدم ثانیه مدال نقره کسب کرد و دونده استان آذربایجان شرقی نیز با ثبت رکورد یک دقیقه و ۵۷ ثانیه و ۲۸ صدم ثانیه صاحب مدال برنز شد.
وی همچنین با اشاره به رقابت های ماده سه هزار متر گفت: همایون همتی از کرمانشاه با ثبت رکورد هشت دقیقه و ۳۳ ثانیه و۳۷ صدم ثانیه توانست مدال نقره را کسب کند.
روشن زاده یادآوری کرد: در این ماده ورزشکار ایلام با ثبت رکورد هشت دقیقه و ۳۱ ثانیه و ۴۲ صدم ثانیه مدال طلا گرفت و ورزشکاری از اصفهان نیز با ثبت زمان ۸ دقیقه و ۳۷ ثانیه و ۸۴ صدم ثانیه صاحب مدال برنز شد.
رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه گفت: در بخش تیمی نیز کرمانشاه با کسب ۳۴ امتیاز در مکان چهارم ایستاد.
وی در پایان گفت: تیم های تهران الف با ۵۶ امتیاز، خراسان رضوی با ۳۹ امتیاز و آذربایجان شرقی با ۳۷ امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند.
نفرات منتخب این رقابت ها به اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که ۱۲ تا ۱۴ بهمن در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود، دعوت شدند.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...