یک کرواتی،مربی دروازه بان های تیم خونه به خونه مازندران شدمحمد نعمتی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: این مربی سابقه هدایت تیم رجیکای کرواسی را در کارنامه اش دارد.
وی اضافه کرد که ژِگانیِر در حالی هدایت دروازه بان های تیم خونه به خونه را بر عهده گرفت که در تیم ملی زیر ۲۱ ساله های کرواسی فعالیت می کرد و با فسخ قرارداد با فدراسیون فوتبال کرواسی راهی ایران شد تا تیم خونه به خونه را تا پایان فصل جاری رقابت های لیگ یک همراهی کند.
بسته نگه داشتن دروازه به مدت ۶۲۲ دقیقه در تیم رجیکا کرواسی از افتخارات دوران بازیگری این مربی کروات است.
پیش از حضور این مربی کرواسی، ‘ پیروز جغتاپور’ از ابتدای نیم فصل دوم به عنوان مربی دروازه بان های تیم خونه به خونه مازندران فعالیت می کرد و همچنان نیز مسئولیت مشاور اجرائی مدیرعامل را دراین باشگاه عهده دار خواهد شد.
تیم فوتبال خونه به خونه مازندران از حدود یک ماه گذشته وبه دنبال جدایی جواد نکونام از این تیم، هدایت تیمش را به ‘ درگان اسکوچیچ’ کروات واگذار کرده بود.
خونه به خونه مازندران تا پایان هفته بیست ودوم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با انجام ۲۱ مسابقه ویک دیدار معوقه با ۳۶ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد.
این تیم روز پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه در دیداری معوقه و حساس در ورزشگاه شهدای هفت تیربابل میزبان تیم نساجی دیگر نماینده مازندران است.
خبرنگار: مهدی غلامی**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
ک/۷۳۲۷/۱۸۹۹انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...