یک طلا و یک برنز حاصل تلاش دو و میدانی کاران کرمانشاه در مسابقات قهرمانی آسیااحمد روشن زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: حسین کیهانی، همایون همتی و محمد چشمه زار سه دونده کرمانشاهی بودند که در روز نخست رقابت های داخل سالن آسیا به رقابت با حریفان پرداختند.
وی ادامه داد: در این میان کیهانی مدال طلا گرفت، همتی صاحب مدال برنز شد و چشمه زار نیز به مقام ششم بسنده کرد.
روشن زاده افزود: در رقابت های ماده ۳ هزار متر حسین کیهانی دونده کرمانشاه توانست با زمان هشت دقیقه و ۳۷ ثانیه و ۶۸ صدم ثانیه به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یابد.
رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه یاداور شد:در این ماده همایون همتی دیگر دونده کرمانشاهی نیز با ثبت رکورد هشت دقیقه و ۳۸ ثانیه و ۹۷ صدم ثانیه توانست ضمن کسب مقام سوم، مدال برنز را به گردن بیاویزد.
وی گفت: یاسر سالن از کشور قطر نیز با زمان هشت دقیقه و ۳۸ ثانیه و ۲ صدم ثانیه از خط پایان گذشت و مدال نقره گرفت.
روشن زاده در خصوص رقابت های ماده ۶۰ متر نیز گفت: در این بخش محمد چشمه زار دونده کرمانشاهی با ثبت رکورد ۶ ثانیه و ۷۲ صدم ثانیه ششم شد.
رئیس هیات دو و میدانی کرمانشاه یادآوری کرد: حسن تفتیان یکی از دوندگان کشورمان قهرمان شد و ورزشکاران قطر و هند نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
وی در پایان گفت: پژمان یارولی دیگر دونده کرمانشاهی عضو تیم ملی امروز در ماده ۸۰۰ متر به مصاف رقبای خود خواهد رفت.
هشتمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی داخل سالن آسیا از روز گذشته (۱۲ بهمن) با حضور ۳۶۰ ورزشکار از ۲۲ کشور آسیایی به میزبانی تهران آغاز شده و تا عصر روز شنبه ۱۴ بهمن ادامه می یابد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...