گلایه های مرد باتجربه بوکس ایران از مسئولان فدراسیوننهرودی که تا چندی پیش به عنوان مدیرتیم های ملی و رئیس کمیته فنی فدراسیون بوکس فعالیت می کرد، در خصوص انتشار اخباری مبنی بر برکنار شدنش از سوی مسئولان جدید فدراسیون بوکس در گفت وگو با ایرنا، توضیح داد: واقعیت این است که هر مسئولیت و کاری، روزی تمام می شود.
وی با اشاره به اینکه مهم روش پایان دادن به حضور طولانی در هر ارگان و یا فدراسیونی است، عنوان کرد: به علت عمل قلب باز، مدتی در فدراسیون حاضر نمی شدم و چند روز قبل به من اطلاع داده شد که اتاقم در فدراسیون به فرد دیگری داده شده است.
نهرودی ادامه داد: البته رئیس جوان فدراسیون تماس گرفت و از این مساله عذرخواهی کرد و آن را اشتباه و سوتفاهم دانست.
وی در خصوص اینکه بالاخره حضورش در فدراسیون پایان یافته است؟ گفت: فعلا که پایان یافته و باید اجازه بدهیم زمان بگذرد تا ببینیم شرایط چگونه پیش می رود.
نهرودی با اشاره به اینکه برای دو هفته قبل برای انتخاب سرمربی تیم جوانان از وی دعوت شد تا در نشست کمیته فنی شرکت کند، افزود: توقعم این بود تا برای گرفتن اتاق، حداقل نظرم را جویا می شدند. سال ها در این رشته زحمت کشیده و فکر می کنم توقع داشتن احترام، چندان زیاد نباشد.
وی که در چهار المپیک آتلانتا، آتن، سیدنی و لندن سرمربی تیم ملی ایران بوده است، گفت: فعلا زود است که در خصوص آینده بوکس ایران صحبت کنم، چراکه تیم فعلی در تمامی بخش ها جوان و کم تجربه است. فقط می توانم برای بوکس کشورم آرزوی موفقیت داشته باشم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۳۷۸۳**۱۳۶۸
خبرنگار: امیر میرزاییان** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...