گزارش ای اف سی از صعود تحسین برانگیز تیم ایران به نیمه نهایی فوتسال آسیابه گزارش ای اف سی، تیم ملی فوتسال ایران با پیروزی قاطع و با نتیجه ۹ بر یک مقابل تایلند، به مرحله نیمه نهایی جام ملتهای آسیا ۲۰۱۸ صعود کرد.
تیم های ملی فوتسال ایران و تایلند در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی فوتسال جام ملت های آسیا ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز -پنجشنبه- به مصاف هم رفتند.
در این دیدار، مدافع عنوان قهرمانی عملکرد برتری داشت و در نیمه اول با پنج گل احمد اسماعیل پور، علی اصغر حسن زاده و حسین طیبی پیش افتاد.
در نیمه دوم، جیراوات سورنویچیان بازیکن تایلند یک بار برای کشورش گلزنی کرد، اما گل های مهدی جاوید و محمد شجری پیروزی قاطع ایران را تضمین کرد.
تیم ایران در ۱۰ ثانیه اول به گل رسید. اولین فرصت واقعی برای تایلند در دقیقه ۱۰بدست آمد، اما علیرضا صمیمی توپ مادیالان را از دروازه دور کرد.
در نیمه دوم هم مهدی جاوید نام خود را در بین گلزنان این بازی ثبت کرد، اما حمله تیم تایلند چند دقیقه بعد نتیجه داد تا به یک گل برسد.
طیبی با گل دقیقه ۳۶ خود در این بازی هت تریک کرد و شجری که در دقیقه ۲۵ هم گلزنی کرده بود، گل پایانی این بازی را برای ایران به ثمر رساند.
تیم ایران در نیمه نهایی با برنده دیدار ویتنام مقابل ازبکستان روبه رو می شود. این دیدار نیز امروز پنجشنبه برگزار می شود.
ورزشی**۱۵۸۴**۱۳۶۸
مترجم:مولوی** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...