کوهپیمایی ۲۰۰۰ نفری رزمی کاران استان تهران توچال برگزار شدرئیس هیات رزمی استان تهران عصر جمعه در حاشیه این مراسم در گفت و گو باخبرنگار ایرنا گفت: این برنامه ورزشی با رویکرد گرامیداشت دهه فجر و تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب با حضور ورزشکاران رزمی کار زن و مرد تهرانی در ایستگاه یک توچال برگزارشد.
علی سراج با بیان اینکه برگزاری این همایش ها می تواند به روحیه و نشاط ورزشکاران کمک شایانی کند، خاطر نشان کرد: در این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، دبیر فدراسیون رزمی و ۲هزار نفر از ورزشکار رزمی در سبک ها و کمیته های مختلف تهران درکوهپیمایی خانوادگی شرکت کردند.
سراج همچنین به برگزاری دومین مرحله المپیاد ورزشی استان در بخش جوانان اشاره کرد و گفت: در این رویداد ورزشی بیش از ۳هزار ورزشکار زن و مرد از ۱۵ حوزه و شهرستان در ۲ بخش موی تای(مردان) و کیک بوکسینگ(زنان)حضور داشتند.
وی با بیان اینکه رقابتها از اول تا دوازدهم بهمن ماه برگزارشد ،ادامه داد: در این مسابقات شهر قدس و جنوب غرب توانست در بخش زنان و مردان مقام نخست را کسب کنند.
رئیس هیات رزمی استان تهران خاطر نشان کرد: در این رویداد ورزشی ۳۰رزمی کار برتر به اردوی انتخابی استان برای شرکت در مسابقات کشوری معرفی می شوند.
سراج همچنین از حضور ۵ ورزشکاررزمی کار مرد استان تهران در مسابقات آسیایی جاکارتا اندونزی درشهریورماه سال ۹۷ خبرداد و گفت: تیم کشورمان با ۸ ورزشکار در رشته پنچاک سیلات در این رویداد آسیایی شرکت می کند.
به گفته وی بیش از ۳۰هزار رزمی کار در ۱۳۰سبک در استان تهران بیمه ورزشی هستند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: امین کمالی فر انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/۷۲۴۷/ ۱۵۳۹انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...