کشتی گیر آستارایی مقام دوم مسابقات کشوری را کسب کردوحید خاصی پور روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: در این مسابقات ۳۰۴ کشتی گیر در وزن های مختلف در مجموعه ورزشی امام علی (ع) شهر سیرجان استان کرمان به مدت ۲ روز به رقابت پرداختند.
وی افزود: مهدی قربانی آذر عضو باشگاه شهرداری آستارا در وزن ۴۵ کیلوگرم به مقام دوم دست یافت و عباس ابراهیم زاده از مازندران، مقام اول و علی قلی زادگان از تهران مقام سوم این وزن را کسب کردند.

** برگزاری مسابقه تنیس روی میز در آستارا
رئیس هیات تنیس روی میز آستارا روز یکشنبه گفت: در این رقابت ها ۳۵ ورزشکار از شهرستان های آستارا و اردبیل به مدت یک روز در خانه تنیس روی میز آستارا به رقابت پرداختند.
علی عرب زاده افزود: مسعود بیگلری و رضا احدی به ترتیب به مقام های اول و دوم و دارا نصیری و علیرضا قدیری به طور مشترک رتبه سوم را همگی از شهرستان اردبیل به خود اختصاص دادند و به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا شد.
در شهرستان آستارا سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در ۳۵ هیات ورزشی فعالیت می کنند.

** کشف ۵۰ کیلوگرم فرآورده خام دامی فاسد در آستارا
رئیس شبکه دامپزشکی آستارا از کشف ۵۰ کیلوگرم فرآورده خام دامی فاسد از یک دستگاه خودروی در ایستگاه بازرسی قلعه محور اردبیل-آستارا توسط ماموران نیروی انتظامی این شهرستان خبر داد.
بهرام پورضرب گفت: این محموله در صورت سلامت، ۱۵ میلیون ریال ارزش داشت و حامل آن دستگیر و به محاکم قضایی معرفی شد.
وی افزود: با توجه به قابلیت فساد فرآورده های خام دامی، حمل آنها با یخچال و زنجیره سرمایی ضروری است و در غیر این صورت، محموله غیرمجاز تلقی می شوند.
شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان واقع شده و دارای ۴۹ واحد قصابی و ۹۵ واحد مرغ فروشی است.
خبرنگار:یوسف هدایتی**انتشاردهنده:کبیری
۷۱۰۵ / ۷۱۲۴ / ۲۰۰۷انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...