پیروانی: برنامه ای برای جدایی منشا و احمدزاده نداریم/طارمی می رودپیروانی امروز دوشنبه در حاشیه تمرین سرخپوشان پایتخت در جمع خبرنگاران افزود: این دو بازیکن به اشتباه خود در کمیته انضباطی باشگاه اقرار کردند و پس از عذرخواهی از یکدیگر و جریمه ای که شدند به تمرینات بازگشتند. البته قرارهم نبود با یک اشتباه آنها از تیم جدا شوند.
وی گفت: پرسپولیس یک تیم پرطرفدار است که هراتفاق آن خیلی زود منعکس می شود و امیدوارم دیگر چنین حواشی رخ ندهد.
در خرین تمرین پرسپولیس قبل از مصاف با نفت تهران که روز پنجشنبه ۱۴ دی ماه برگزار شد، احمدزاده و منشا در فوتبال درون تیمی به دلیل پاس ندادن به یکدیگر، مشاجره لفظی شدیدی داشتند که نزدیک بود به درگیری فیزیکی تبدیل شود. «برانکو یوانکوویچ» سرمربی تیم نیز هر دو بازیکن را از تمرین کنار گذاشت و حتی اسم آنها را از فهرست۱۸ نفره پرسپولیس در دیدار مقابل نفت تهران کنار گذاشت.
پرسپولیس در این دیدار خانگی محروم از تماشاگر به تساوی بدون گل رسید.
سرپرست سرخپوشان پایتخت در خصوص آخرین وضعیت «مهدی طارمی» اظهار داشت: او با نامه ای مکتوب به باشگاه اعلام کرد می خواهد فوتبالش را خارج از کشور دنبال کند و احتمالا امروز یا فردا از تیم جدا می شود. البته قدردان زحمات او در این مدت هستیم که آقای گلی لیگ را نیز برای پرسپولیس به ارمغان آورد. ولی باشگاه هم پیگیری های زیادی برای ادامه حضورش در جمع سایر بازیکنان پرسپولیس انجام داد، اما او علاقمند به حضور در فوتبال اروپا بود. ولی شنیده ام قصد پییوستن به تیم های عربی را دارد.
ادامه دارد…
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**۹۰۲۹**۱۵۸۴
خبرنگار:موذن*انتشار:مولویانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...