پرهیز از حاشیه سازی، درخواست مربی تیم فوتبال پیکان از رسانه هابه گزارش ایرنا، مطهری امروز چهارشنبه در غیاب مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان با حضور در نشست خبری قبل از دیدار این تیم مقابل نفت تهران در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر،افزود: آقای جلالی سرمربی تیم به دلیل سرماخوردگی موفق به حضور در این نشست نشدند و لازم است قبل از صحبت از تیم داوری در دیدار گذشته پیکان مقابل پرسپولیس برای عملکرد خوب آنها تشکر کنم.
مربی پیکان درباره اینکه گفته می شود یکی از بازیکنان تیم نفت ترکیب این تیم را به کادر فنی پیکان اطلاع داده است، گفت: این مسائل در فوتبال نخ نما شده است و موضوعات خوبی برای مطرح کردن نیست. زیرا در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ، همه تیم ها با دیدن فیلم بازی های قبلی و آنالیز آن از ترکیب بازیکنان تیم های حریف با خبر هستند و بهتر است رسانه ها حاشیه سازی نکنند.
مربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به اینکه تیمش تمرین محور است،گفت: به دلیل وضعیت بد آب و هوایی تهران موفق به تمرین در زمین چمن نشدیم. البته زمین چمنی هم که در اختیار داریم کیفیت لازم را ندارد تا در اجرای تاکتیک های مورد نظر موفق باشیم.
مطهری ادامه داد: خوشبختانه توقعات مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان با توجه به امکانات موجود از تیم فوتبال منطقی است و برای نخستین بار در سال گذشته موفق به کسب جایگاه ششم در جدول رده بندی شدیم و در این لیگ نیز در تلاش برای رسیدن به ثبات و جایگاه مناسب می باشیم.
وی در پاسخ به این سوال که چرا پیکان در نیم فصل دوم رقابت های لیگ نسبت به نیم فصل اول افت کرده است؟ بیان داشت: ما به دنبال آمار و ارقام نیستیم اما رسانه ها بیشتر به دنبال پیگیری این موضوع هستند. البته مشکلاتی بوجود آمده اما معتقدم تیم دچار افت نشده است زیرا عملکرد خوبی داریم و اینکه گفته می شود باشگاه به آقای جلالی به دلیل نتایج کسب شده طی هفته های گذشته هشدار داده، درست نیست و مدیرعامل باشگاه کماکان حامی کادر فنی است.
دیدارتیم های فوتبال پیکان و نفت تهران فردا پنجشنبه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی تهران برگزار می شود.
تیم پیکان تهران هم اکنون با یک بازی کمتر با ۲۸ امتیاز در جایگاه هشتم جدول رده بندی قرار دارد و نفت تهران نیز با ۲۱ امتیاز در رده دوازدهم ایستاده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**۹۰۲۹** ۱۷۰۱
خبرنگار: محمد مهدی موذن** انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...