پرسپولیس با ۲۰ بازیکن به مشهد می رودبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا از باشگاه پرسپولیس، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ، ابوالفضل درویش‌وند، صادق محرمی، محمد انصاری، شایان مصلح، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، گادوین منشا، علی علیپور، احسان علوان‌زاده، حمیدرضا طاهرخانی، آدم همتی، سیامک نعمتی، احسان حسینی و محمد امین اسدی ۲۰ بازیکنی هستند که به همراه تمام اعضای تیم پرسپولیس به مشهد می روند تا درنهایت «برانکوایوانکوویچ» سرمربی تیم ۱۸ بازیکن خود را برای تقابل با مشکی پوشان معرفی کند.
تمرین امروز چهارشنبه پرسپولیس از ساعت ۱۱ با حضور برانکو در زمین پژوهشگاه نفت انجام شد. شروع تمرین با کارهای تعادلی، کار با وزنه و انجام حرکات کششی زیر نظر مارکو بود و در آغاز تمرین به اعضای تیم اعلام شد با توجه به انجام بازی در مشهد، تمام اعضا و عوامل تیم که در تمرینات حضور دارند، راهی مشهد می‌شوند.
البته تقابل این دو تیم از آنجا حائز اهمیت است که با توجه به اینکه سرخپوشان پایتخت به دنبال تثبیت صدرنشینی خود در لیگ برتر فوتبال هستند، کسب سه امتیاز برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. در طرف مقابل شاگردان «رضا عنایتی» سرمربی جوان تیم مشهدی امیدوار است برای فاصله گرفتن از قعر جدول از تیم قدرتمند سرخپوشان پایتخت امتیاز بگیرد.
مصاف این دو تیم روز جمعه ۲۲ دی ماه و از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**۹۰۲۹** ۱۷۰۱
خبرنگار: محمد مهدی موذن** انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...