پخش مستقیم شهرآورد فوتبالی مازنی هاغلامرضا بهروان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود : طبق هماهنگی با رسانه ملی این دیدار که فردا یکشنبه هشتم بهمن ماه در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار می شود، به طور مستقیم از شبکه استانی طبرستان و شبکه ورزش و شما پخش خواهد شد.
وی دلیل پخش مستقیم این دیدار را جلوگیری از ازدحام هواداران ۲ تیم به ورزشگاه بابل دانست که صرفا ۴ هزار گنجایش داد.
به گفته وی ۳ هزار و ۶۰۰صندلی ورزشگاه طبق قانون برای میزبان ( خونه به خونه) و ۴۰۰ صندلی هم برای میهمان نساجی قائمشهر پیش بینی شد.
** آماده شدن ورزشگاه بابل برای شهرآورد
رئیس هیات فوتبال مازندران گفت که مدیریت ورزشگاه هفت تیربابل در پی پیش بینی هواشناسی مبنی بر احتمال برودت هوا و برف و باران، زمین ورزشگاه را با پلاستیک کاور کرد.
بهروان اضافه کرد : علاوه بر آن برای جلوگیری از درگیری احتمالی بین تماشاگران ۲ تیم به دلیل حساسیت بالای این دیدار، جایگاه تماشاگران نساجی و خونه به خونه با فاصله انتخاب شد.
وی جداسازی سرویس بهداشتی تماشاگران ۲ تیم مازنی را از دیگر کارکردها برای جلوگیری از درگیری احتمالی بین تماشاچیان این تیم ها اعلام کرد.
** آشتی هواداران و لیدرهای تیم های مازنی
رئیس هیات فوتبال مازندران گفت که پیش از برگزاری این دیدار حساس ضمن درخواست از فدراسیون برای انتخاب داور با تجربه ، نشستی با هواداران نساجی و خونه به خونه برای آشتی و همگرایی انجام شد.
بهروان افزود : براساس تصمیم کانون هواداران تیم خونه به خونه بابل، از بازیکنان و تماشاگران نساجی قائمشهر در ورزشگاه با گل و شیرینی استقبال می شود تا دلخوری سال گذشته خاتمه یابد.
هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول با دربی مازنی ها بین خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر فردا یکشنبه هشتم بهمن در ورزشگاه هفت تیر بابل پیگیری می شود.
بازی رفت این دو تیم در قائمشهر با نتیجه یک بر صفر به سود نساجی قائمشهر خاتمه یافت و هم اکنون به ترتیب نساجی با ۳۶ امتیاز از ۲۰ بازی رده سوم و خونه به خونه با همین تعداد بازی و ۳۵ امتیاز رده چهارم جدول قرار دارد.
دور برگشت بازی شهرآورد دو تیم هم استانی در سال گذشته در زمین بابل به علت درگیری و حواشی ایجادی از سوی تماشاگران نیمه کاره تمام شد.
خبرنگار: حسین فلاحتی **انتشاردهنده : محسن حسن نیا
۶۹۸۲/۱۸۹۹انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...