پارسیان میزبان مسابقات کشوری فوتبال ساحلی استبه گزارش ایرنا، محمد رادمهر روز چهارشنبه در نشست شورای عالی ورزش همگانی پارسیان ابراز داشت: مسابقات فوتبال ساحلی زیر گروه کشور از ۱۶ بهمن ماه جاری به مدت یک هفته برگزار می شود.
وی با اشاره به حضور ۶ تیم در این مسابقات اظهار کرد: شهر دشتی پارسیان میزبان تیم ‌هایی از استان‌ های کرمانشاه، اصفهان، آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان و چهارمحال و بختیاری است و تیم دشتی به نمایندگی از استان هرمزگان در این رقابت ها حاضر می شود.
فرماندار پارسیان تصریح کرد: امروز پرداختن به ورزش می ‌تواند جوانان را از گرایش به مواد مخدر و سایر معضلات اجتماعی نجات دهد.
رادمهر تاکید کرد: با ورزش می‌ توانیم فرهنگ غنی خود را به شهرهای دیگر کشور معرفی کنیم و شهرستان پارسیان با همه ظرفیت بالقوه‌ای که دارد هنوز در سطح ملی معرفی و مطرح نشده است و باید از ظرفیت ورزش برای معرفی این شهرستان بهترین استفاده را برد.
رئیس شورای عالی ورزش شهرستان پارسیان درادامه گفت: همه باید با همدلی و همکاری بیشتر تلاش کنیم مسابقات فوتبال ساحلی را در سطح بسیار خوبی برگزار کرده و رضایتمندی ورزشکاران را جلب کنیم.
شهرستان پارسیان در ۵۰۰ کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان قرار دارد.
۷۱۹۱/۷۴۰۸
خبرنگار: ابراهیم بدیعی * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...