وزیر ورزش و جوانان : وضعیت زیرساخت های ورزشی خوزستان رو به بهبود استبه گزارش ایرنا مسعود سلطانی فر روز جمعه پس از ورود به اهواز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ورزش خوزستان در طی چند سال اخیر با رشد قابل ملاحظه ای روبرو بوده و ورزشکاران این منطقه عملکرد بسیار درخشانی در میادین کشوری و بین المللی داشته اند.
وزیر ورزش و جوانان گفت: خوزستان از دیرباز در زمینه ورزش سرآمد کشور بوده و ورزشکاران این استان در بسیاری از تیم های ملی حضور دارند لذا لازم دانستیم که برای سومین بار به خوزستان سفر کنم.
وی ادامه داد: افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه ورزشی و رسیدگی بیشتر به مشکلات ورزشی این استان از مهمترین اهداف این سفر به خوزستان می باشد.
وزیر ورزش و جوانان برای بازدید از اماکن ورزشی استان خوزستان و افتتاح چند پروژه در حوزه های ورزشی و جوانان امروز وارد استان خوزستان شد.
سلطانی فر در سفر به استان خوزستان به شهرستان های رامهرمز،ایذه ،مسجد سلیمان ،شوشتر،گتوند ، دزفول و اندیمشک سفر می کند.
افتتاح چند پروژه ورزشی شهرستان رامهرمز،افتتاح سالن وزنه برداری و رزمی شهرستان مسجد سلیمان ،افتتاح خانه جوان شوشتر ، افتتاح استخر شهرستان گتوند ، افتتاح پروژه های ورزشی اندیمشک از جمله برنامه های سفر سلطانی فر به استان خوزستان است.
در این سفر مدیر کل وزارتی، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش، مدیر کل دفتر فنی و نظارت بر طرح ها و اماکن وزارت ورزش و جوانان، سلطانی فر را همراهی می کنند.
۶۰۰۲/۹۸۷۹/۶۰۶۴
خبرنگار: محمد شاکری**انتشار: محسن بهاروندانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...