وزیر ورزش: به زودی سرپرست فدراسیون تیراندازی با کمان انتخاب می شودوی روز سه شنبه در حاشیه مراسم تجلیل از مسئولان باشگاه های ورزشی برتر کشور در پاسخ به پرسش خبرنگاران در باره هزینه بالای کمپ تیم ملی فوتبال در جریان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: هزینه های این کمپ را فیفا تعیین می کند و وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال در این هزینه ها امکان دخالت ندارند.
وی درباره بودجه برای تیم ملی در خصوص برگزاری دیدارهای تدارکاتی گفت: این موضوع مرتب در حال پیگری است و هر هفته گزارشاتی دراین زمینه ارائه می شود و امیدواریم به رغم رقیبان سخت تیم ملی فوتبال، نتایج خوبی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای ملی پوشان کشورمان رقم زده شود.
وزیر ورزش درباره وضعیت انتخابات فدراسیون تیر اندازی با کمان، افزود: سرپرست این فدراسیون به زودی انتخاب می شود. البته یکی از افتخارات وزارت ورزش و جوانان ساماندهی خوب در برگزاری مجامع انتخاباتی است.
سلطانی فر تاکید کرد در خصوص پست جدید کیومرث هاشمی رئیس سابق کمیته ملی المپیک در وزارت ورزش به زودی اطلاع رسانی می شود.
«مسعود سلطانی فر» ۲۵ دی ماه در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک اعلام کرد از کیومرث هاشمی در وزارت ورزش و جوانان استفاده خواهد کرد.
وی درباره مراسم تجلیل از مسئولان باشگاه های برتر ورزشی کشور گفت: چند سالی است که مقام معظم رهبری سال ها را به نام اقتصاد مقاومتی نام گذاری می کنند و اکنون ما درحال پشت سر گذاشتن دوران تحریم هستیم. برهمین اساس تلاش کردیم با بهره گیری از ظرفیت ورزش برای جذب سرمایه گذاران در بخش خصوصی استفاده کنیم.
سلطانی فر اضافه کرد: هم اکنون نزدیک به ۱۹هزار باشگاه ورزشی توسط بخش خصوصی در کشور ایجاد شده که همه آنها فعال هستند و علاوه بر آن از این ظرفیت برای ایجاد اشتغال نیز استفاده شده است.
وی گفت: بر اساس اقتصاد مقاومتی و رویکردی که دولت دارد باید شرایط را در راستای سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش و اشتغال زایی بیشتر کنیم.
سلطانی فر افزود: مرکز توسعه مشارکت و توسعه اقتصاد ورزش در وزارت ورزش و جوانان در حال فعال شدن است و در آینده نزدیک خبرهای خوبی در این زمینه خواهیم داشت.
در نخستین مراسم تجلیل از مسئولان ۶٣ باشگاه ورزشی برتر کشور در مرکز همایش های مجموعه ورزشی انقلاب، باشگاه های گسترش فولاد تبریز، ذوب آهن اصفهان و المپیک شهر ایلام به عنوان سه باشگاه برتر ورزشی کشور از سوی وزارت ورزش و جوانان معرفی شدند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**۹۰۲۹**۹۲۵۰**۱۵۴۵
خبرنگار: گلی سفید زاده**انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...