ورزش کارمندان در قزوین باید جدی تر گرفته شودبه گزارش ایرنا،منوچهر حبیبی روز شنبه در آیین تجلیل از برگزیدگان دومین جشنواره ورزشی کارمندان دولت در قزوین با اشاره به ناآرامی های اخیر بدست اجیرشدگان دشمن،افزود: فردا در راهپیمایی عظیم شکوه وحدت حضور گسترده و پررنگ خواهیم داشت و همه در اطاعت از اوامر رهبری و پاسداشت خون شهیدان میثاق خواهیم بست و اجازه نخواهیم داد هیچ آشوبگری در آرمان های انقلاب و کشور خلل ایجاد کند.
وی اضافه کرد: جشنواره ورزشی کارمندان دولت کار نو و جدیدی در میان دستگاه ها است و امیدواریم شاهد تداوم و توسعه این گونه برنامه ها که به ارتقای نشاط و تندرستی کارکنان دستگاه ها منجر می شود، باشیم.
وی با بیان اینکه ورزش استان قزوین از نظر بدنه کارگری قوی است که این اتفاق باید در حوزه کارمندی نیز رخ دهد،افزود: امیدواریم با برگزاری جشنواره های اینچنینی بدنه کارمندی در حوزه ورزش نیز سرعت و شتاب لازم را بگیرد.
حبیبی ادامه داد:موضوع ورزش مختص به همه انسانها است و باید در راستای حفظ سلامت و نشاط همه به آن اهتمام بورزند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین از انسان سالم به عنوان محور توسعه یاد کرد و گفت: امنیت و سلامت تا زمانی که از دست داده شوند قدر دانسته نمی شوند بنابراین همواره باید به فکر حفظ سلامت خود باشیم.
این مسئول افزود: تقویت ورزش کارمندان برای دولت مهم است و بر آن اهتمام جدی دارد.

**شرکت ۴۳ دستگاه در دومین جشنواره ورزشی کارمندان قزوین
سرپرست اداره کل وزش و جوانان استان قزوین نیز در این آیین گفت: برگزاری جشنواره های ورزشی از اقدام های مناسب در جهت توسعه و ترویج ورزش همگانی به شمار می رود.
عباس علایی مقدم گفت: پس از برگزاری موفق جشنواره ورزشی کارمندان و کارگران با مشارکت سایر دستگاه ها بدنبال برگزاری جشنواره ورزشی دانشجویی نیز هستیم.
وی با بیان اینکه دومین جشنواره ورزشی کارمندان دولت در قزوین را با ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار برگزار کردیم و از کارمندان هزینه ای برای حضور در مسابقات دریافت نشد، افزود: در این رقابت ها ۶۵۰ کارمند شرکت کردند.
در پایان این آیین از برگزیدگان دومین جشنواره ورزشی کارمندان دولت در قزوین که شهریور ماه امسال برگزار شده بود، تجلیل به عمل آمد.
۶۱۰۱*۳۰۱۳
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...