ورزش بانوان در خلخال از مردان پیشی گرفتبه گزارش ایرنا ، رقیه زادمهر روز یکشنبه در نشستی با مدیران و مربیان زن باشگاه های بخش خصوصی بانوان خلخال افزود: در حال حاضر از ۱۸ باشگاه ورزشی بخش خصوصی موجود خلخال ۱۱ باشگاه در بخش رشته ورزشی آمادگی جسمانی بانوان فعالیت دارند.
وی گفت: با تلاش مدیران و مربیان باشگاه های بخش خصوصی بانوان امسال بیش از یک هزار و ۵۰۰ ورزشکار بانو در این باشگاه ها بیمه ورزشی دریافت کرده و سازماندهی شده اند که این تعداد از مجموع کل ورزشکاران برخی از شهرستان های استان اردبیل بیشتر است.
وی اظهار کرد: با توجه به استقبال خوب بانوان از رشته ورزشی ایروبیک و آمادگی جسمانی در باشگاه های این رشته پیش بینی می شود که تعداد ورزشکاران سازمان یافته تا پایان امسال به بیش از ۲ هزار نفر افزایش یابد.
وی با بیان اینکه معیار و شاخص ارزیابی فعالیت باشگاه های ورزشی شهرستان بر اساس تعداد ورزشکاران بیمه شده و سازمان یافته است، افزود: این شاخص ها در پایان سال جمع بندی و در معرفی باشگاه های برتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
زادمهر اظهار کرد: هرگونه فعالیت های ورزشی باشگاه های بخش خصوصی زیر نظارت مستقیم اداره ورزش و جوانان خلخال بوده و باشگاه های ورزشی بانوان بیشترین همکاری را در اجرای برنامه های مدون ورزشی در کاهش معضل بیماری کم تحرکی در جامعه و نیز برگزاری همایش های ورزشی همگانی و پیاده روی خانوادگی با این اداره داشته اند.
شهرستان خلخال با ۹۵ هزار نفر جمعیت در ۱۱۵ کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.
خبرنگار: بهرام نقی زاده ** انتشار دهنده: گیتی طالبی
۷۱۱۹/۶۰۱۸انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...