همدان میزبان مرحله دوم لیگ اسکیت فری استایل کشور شدمهدی مجیدی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: همکاری بسیار خوب هیات استان با فدراسیون و برخورداری از امکانات و تجهیزات مناسب در خانه اسکیت همدان سبب شد تا فدراسیون با این میزبانی موافقت کند.
وی یادآوری کرد: این رقابت ها دوازدهم بهمن ماه جاری در دو بخش بانوان و آقایان به میزبانی خانه اسکیت شهر همدان برگزار می شود و ۱۸ تیم در این مسابقات شرکت می کند.
وی خاطرنشان کرد: مرحله نخست این رقابت ها پاییز امسال به میزبانی اصفهان برگزار شد و در بخش مردان تیم میزبان مقام قهرمانی را کسب کرد و همدان دوم شد.
مجیدی بیان کرد: هدف ما کسب عنوان قهرمانی در این دوره از بازی ها است و امیدواریم در پایان سه مرحله این مسابقات به نتیجه لازم دست یابیم.
وی یادآور شد: دور سوم و پایانی این رقابت ها نیز قرار است اسفندماه امسال برگزار شود و در مجموع چهره تیم قهرمان مشخص می شود.
وی خاطرنشان کرد: همدان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این دوره از رقابت ها است و یکی از ورزشکاران این استان سابقه حضور در رقابت های جهانی و آسیایی را دارد.
وی بیان کرد: ‘سجاد محمدی ساسان’ دارنده مدال های طلا و نقره قهرمانی کشور است و سال گذشته نیز در پیکارهای جهانی رولر اسکیت به میزبانی ایتالیا در ترکیب تیم ملی کشورمان شرکت داشت و هم اکنون یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است.
هم اکنون بیش از یک هزار اسکیت باز به صورت حرفه ای در استان همدان فعالیت دارند.
۷۵۲۰/ ۲۰۹۰
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...