هاشمی: همدلی دلیل موفقیت مهرام است/از بازیکنان خارجی راضی هستممصطفی هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا درخصوص عملکرد تیم مهرام در دو مسابقه نخست فینال لیگ برتر بسکتبال، گفت: ۲ بازی بسیار سخت را در تبریز پشت سر گذاشتیم و شرایط به گونه ای بود که به هیچ عنوان نتیجه این مسابقات از قبل قابل پیش بینی نبود.
وی ادامه داد: برخلاف برخی صحبت های نادرست به اعتقاد من شهرداری تبریز تیم بسیار شایسته و خوبی است که استحقاق رسیدن به فینال لیگ برتر بسکتبال را داشته است.
مربی باسابقه بسکتبال ایران، گفت: هر چهار تیمی که به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر صعود کرده اند در یک سطح قرار دارند و به اعتقاد من هر چهار تیم این مرحله شایسته حضور در فینال بودند.
سرمربی تیم بسکتبال مهرام درخصوص شکست در دیدار نخست فینال مقابل نماینده تبریز، تصریح کرد: صحبت های من درخصوص شکست در بازی نخست توجیه باخت نیست اما بازیکنان ما پس از پیروزی بسیار دشوار مقابل پتروشیمی از نظره انگیزه برای دیدار با شهرداری تبریز در فینال لیگ برتر با مشکل روبه رو شده بودند و در کنار این مساله فاصله بازی آخر ما با پتروشیمی و بازی نخست با شهرداری تبریز بسیار کوتاه بود.
هاشمی در رابطه با پیروزی در دومین دیدار فینال در شهر تبریز، اظهار کرد: خوشبختانه توانستیم این بازی را در شرایطی که عملکرد چندان خوبی هم نداشتیم با پیروزی پشت سر بگذاریم و دلیل این پیروزی بالا رفتن تمرکز بازیکنان بود.
وی افزود: برای دیدارهای سوم و چهارم در تهران آماده هستیم و تنها ۲ بازیکن مصدوم داریم که فکر می کنم با تلاش کادرفنی آنها را هم در اختیار داشته باشیم.
سرمربی تیم بسکتبال مهرام درخصوص اینکه آیا ابتدا فصل تصور می کرده که با این تیم به فینال لیگ برتر برسد، گفت: از روزی که به عنوان بازیکن، بسکتبال بازی می کردم و همچنین در دوران مربیگری به جز بردن به هیچ چیز دیگری فکر نمی کرده ام و امسال هم وقتی تیم مهرام را تحویل گرفتم فقط به پیروزی در مسابقات فکر کردم و باید از مدیریت باشگاه تشکر کنم که این تیم خوب را آماده و از آن حمایت کرد.
هاشمی در رابطه با عملکرد بازیکنان خارجی تیمش، گفت: در ۲ سال اخیر در جذب بازیکنان توانمند خارجی خیلی عملکرد خوبی نداشتم اما امسال ۲ بازیکنی که اخیرا به تیم ما اضافه شدند بسیار خوب بودند و از خرید آنها راضی هستم.
تیم بسکتبال مهرام تهران پس از پیروزی مقابل پتروشیمی بندرامام در مرحله نیمه نهایی به فینال لیگ برتر بسکتبال رسید و در این مرحله از دو بازی نخست مقابل شهرداری تبریز ۱ پیروزی و یک شکست بدست آورد.
بازی سوم دو تیم روز جمعه ۲۰ بهمن ماه در تالار بسکتبال آزادی از ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد. همچنین دیدار چهارم دو تیم نیز روز شنبه ۲۱ بهمن ماه ساعت ۱۶ در تالار بسکتبال آزادی برگزار می شود.
درصورت مشخص نشدن قهرمان لیگ برتر بسکتبال در بازی چهارم کار به دیدار پنجم کشیده خواهد شد که سه شنبه ۲۴ بهمن ماه در تبریز برگزار خواهد شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی ۹۱۱۸** ۱۷۰۱
خبرنگار: سید جواد بشیری** انتشار حمید قدیمیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...