نخستین سالن تیراندازی شرق استان تهران در دماوند افتتاح شدمهرداد پورفتحی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند در این مراسم که با حضور مسئولان شهری و شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد: یکی از اهداف مهم آموزش و پرورش دماوند ایجاد روحیه شادابی و نشاط در بین دانش آموزان است.
این مقام مسئول ادامه داد: سالن تیراندازی بعثت به مساحت ۱۵۰ متر با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیون تومان با مشارکت بخش خصوصی افتتاح شد که علاوه بر دانش آموزان، دانشجویان و دیگر علاقه مندان نیز می توانند از این مجموعه استفاده کنند.
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند ادامه داد: این مرکز به همت هیات تیراندازی اداره آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان شهرستان با داشتن استانداردهای بین المللی به بهره برداری رسیده است.
وی با بیان اینکه تاکنون تعامل و همکاری های خوبی با اداره ورزش و جوانان داشته ایم، بیان کرد: برگزاری مسابقات کشتی دانش آموزی بعد از ۱۵ سال، مسابقات کاراته و دیگر برنامه های آموزشی و ورزشی از جمله اقداماتی است که توسط این نهاد صورت گرفت.
پورفتحی با بیان اینکه یکی از ورزش های موثر در افزایش سطح تمرکز دانش آموزان، ورزش تیراندازی است، گفت: یکی از برنامه های پیشروی این نهاد، ایجاد و آماده سازی زمین پینت بال و سالن ژیمناستیک در سطح حرفه ایی است.
شهرستان دماوند با جمعیتی افزون بر ۱۰۰هزار نفر در ۴۵ کیلومتری شهر تهران قرار گرفته است. این شهرستان از شمال با استان مازندران، از شرق با شهرستان فیروزکوه، ازجنوب با استان سمنان و از غرب با شهرستان شمیرانات و تهران همسایه است که این شهر از۲بخش مرکزی و رودهن تشکیل می شود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: الهام حیدری**انتشار: محمد آجورلو
تهرام/۷۲۴۶//۱۳۴۸انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...