نتیجه دور نخست بازی ‌های والیبال ساحلی کارگران کشور اعلام شددبیر اجرایی رقابت‌ های والیبال ساحلی کارگران کشور گفت: نخستین بازی ساعت ۸ صبح توسط تیم های گلستان و سمنان برگزار شد که تیم گلستان ۲ بر صفر به برتری رسید.
بهزاد نامورجاه روز شنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بازی تهران و بناگسترکرانه هم ۲ بر صفر به نفع تیم تهران پایان یافت.
وی ادامه داد: بازی تیم گیلان هم موفق شد ۲ بر صفر تیم شهر بندر خمیر را شکست دهد و تیم بتاهرمزگان۲ نتیجه را ۲ بر صفر به تیم یزد واگذار کرد.
دبیر اجرایی رقابت‌ های والیبال ساحلی کارگران کشور ابراز داشت: تیم بتا هرمزگان یک در برابر سیمان هرمزگان ۲ نتیجه را ۲ بر یک واگذار کرد.
نامورجاه خاطر نشان کرد: تیم سیمان هرمزگان یک هم ۲ بر صفر تیم شهرداری بندر خمیر را شکست داد.
وی بیان داشت: در دور دوم تیم تهران توانست ۲ بر صفر تیم کرمان را شکست دهد، تیم گلستان با ۲ امتیاز و بدون واگذار کردن امتیازی به تیم قزوین برنده شود و تیم یزد ۲ بر صفر فارس را پشت سر گذاشت.
دبیر اجرایی رقابت‌ های والیبال ساحلی کارگران کشور ابراز داشت: تیم سیمان هرمزگان یک بانتیجه ۲ بر صفر کرمانشاه را شکست داد و سیمان هرمزگان ۲ با ۲ بر صفر از فولاد خوزستان شکست خورد.
وی یادآور شد: شب گذشته با انجام قرعه کشی برای گروه بندی تیم ها برگزار شد که تیم ها در ۶ گروه سه تیمی دسته بندی شدند.
نامورجاه ادامه داد: ۶ تیم از ۱۸ تیم شرکت کننده از هرمزگان هستند و رقابت ها به مدت ۲ روز تا ۲ بهمن در ۲ نوبت صبح و عصر برگزار می شود.
وی اضافه کرد: تیم برتر به رقابت‌های ورزشی کارگران جهان که بهار سال ۹۷ در فرانسه برگزار می‌ شود اعزام خواهند شد.
دبیر اجرایی رقابت‌ های والیبال ساحلی کارگران کشور ابراز داشت: بازی پایانی این رقابت‌ ها ساعت ۱۰ صبح روز دوم بهمن از شبکه ورزش سیما به صورت زنده پخش می شود.
۳۲۱۹ /۶۰۴۸
خبرنگار: عزت الله معمارباشی ** انتشار دهنده: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...