نتایج کاراته کاران گیلانی در مسابقات قهرمانی کشوربه گزارش خبرنگار ایرنا در مسابقات کاراته قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که در اصفهان جریان داشت ، تیم گیلان در پایان و در مجموع سه رده سنی توانست مقام چهارم را کسب کند. در جریان این رقابت ها و در رده سنی نوجوانان، تیم کاراته استان گیلان خوش درخشید و با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و ۲ مدال برنز، عنوان قهرمانی کشور را کسب کرد.
همچنین تیم کاراته گیلان در رقابت های رده سنی امید نیز درخشش خوبی داشت و موفق شد عنوان نایب قهرمانی و مقام دوم کشور را به خود اختصاص دهد اما تیم کاراته گیلان در رقابت های رده سنی جوانان نتوانست همانند دو رده دیگر درخشش داشته باشد و مقامی کسب نکرد و فقط در کاتای تیمی روی سکوی سوم ایستاد و یک مدال برنز کسب کرد.
با توجه به این نتایج، تیم کاراته گیلان در مجموع سه رده سنی رقابت های کشوری ، ۲ مدال طلا ، چهار مدل نقره و پنج مدال برنز کسب کرد و پس از تیم های فارس ، مازندران و زنجان مقام چهارم کشور را به خود اختصاص داد.
رقابت های بخش آقایان مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته، در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و امید و در بخش های کاتا، کومیته انفرادی و کاتای تیمی در اصفهان برگزار شد.
تیم ملی منتخب کشورمان، رقابت های کاراته قهرمانی آسیا به میزبانی ژاپن و اولین المپیک جوانان به میزبانی آرژانتین را پیش رو دارد.
خبرنگار:حسین مجرد**انتشاردهنده:کبیری
۷۲۸۵/۲۰۰۷انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...