موفقیت های چندین ساله تکواندو را نباید زیر سوال بردمحمد نوذری روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: کسب موفقیت های تکواندو در سطح کشوردر مسابقه ها در رده های سنی مختلف نوجوانان و جوانان نتیجه توجه ویژه به این رده سنی بوده است که آینده تکواندو را تضمین کرده و باید همیشه مد نظر قرار گیرد.
وی با بیان اینکه نتیجه نگرفتن در رقابت های مختلف برون مرزی را نمی توان به عنوان سوء مدیریت قلمداد کرد اظهار داشت: چرا که فدراسیون تکواندو کلیه امکانات سخت افزاری را برای برگزاری اردوها و اعزام ها فراهم نموده و نباید موفقیت های چندین ساله تکواندو در سطح رقابت های مختلف را زیر سوال برد.
نوذری گفت: یکی از عواملی که هیات تکواندو استان البرز، طی چهارمین سال متوالی به عنوان هیات برتر کشور شناخته شده الگو برداری از عملکرد و مدیریت فدراسیون بوده است.
وی ادامه داد: برگزاری کلاس های بین المللی شامل مربیگری، آزمون، کوکیوان، اعزام تیم های مختلف به مسابقات و تورنمنت های بین المللی و کسب درآمد پایدار از جمله برنامه هایی است که فدراسیون تکواندو را از دیگر فدراسیون ها متمایز کرده است.
رئیس هیات تکواندو البرز در ادامه با اشاره به انتخابات رئیس فدراسیون تکواندو خاطر نشان کرد: این انتخابات بدون کوچکترین حاشیه برگزار شد، توجه بیشتر به مربیانی که در سطح استانی به بازیکن سازی می پردازند، می تواند بازخورد و نتایج قابل قبولی به همراه داشته باشد که امیدواریم ریاست و مسئولان فدراسیون به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.
۷۴۱۴/ ۶۱۵۵خبرنگار:وحیده عسکری**انتشار دهنده: محمد عزیزپورانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...