مهم ترین رویدادهای ورزشی استان سمنان در هفته گذشتهبه گزارش ایرنا، در مسابقات کاراته قهرمانی کشور که هفته گذشته در استان اصفهان برگزار شد، هدی صباغیان کاراته کا سمنانی در رده سنی امید در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم با اقتدار به رتبه اول دست یافت و مدال طلای این وزن را به گردن آویخت.
ستایش صفری کاراته کا شهرداری سمنان در رده سنی جوانان وزن منهای ۵۹ کیلوگرم در رقابت های قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی مقام سوم دست یافته و مدال برنز این وزن را از آن خود کرد.
همچنین ۲ بانوی کاراته کا توانستند مجوز حضور در اردوی تیم ملی کاراته بانوان ایران را کسب نمایند.
در حکمی محبوبه خورشیدی از شاهرود به عنوان رییس کمیته فنی جودو و کوراش جمهوری اسلا می ایران در حوزه بانوان منصوب شد.
در دور پایانی و مرحله رفت مسابقات والیبال بانوان لیگ دسته یک کشور در گروه الف که در یزد برگزار شد، تیم والیبال بانوان شهرداری سمنان در مجموع بازی ها عنوان نایب قهرمان را کسب کند.
تیم والیبال اوج شاهرود در گروه’ ب ‘ این مسابقات که در رامسر برگزار شد، توانست با نتیجه ۳ بر ۱ تیم اراک را شکست دهد.
در هفته گذشته مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاه های استان سمنان برگزار شد که در این مسابقات وحید اسلامی کسب مقام اول را کسب کرد.
شهرستان شاهرود توانست میزبانی مرحله دوم مسابقات لیگ دسته ۲ بستکتبال را بدست آورد.
حدود ۳۷ هزار و پانصد ورزشکار سازمان یافته در استان سمنان فعالیت دارد و در دولت تدبیر امید ۲۱ طرح ورزشی از جمله ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سمنان به بهره برداری رسیده است.
۶۰۲۶
*خبرنگار: سارا خدادادی** انتشار دهنده : جانعلی فتحی
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...