ملوان نداجا قهرمان قایقرانی آب های آرام شدبه گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون قایقرانی، پنجمین دوره لیگ آب های آرام آقایان با حضور باشگاه های مقاومت بسیج، قوا، هیات تهران، هیات نوشهر و پارس پلیمر، پاس، مرزبانی ناجا و ملوان نداجا برگزار شد. هفته چهارم و پایانی این رقابت ها امروز ۱۸ بهمن ماه در دریاچه آزادی برگزار شد.
قایقرانان در این هفته از رقابت ها در پنج ماده استقامتی به مصاف هم رفتند و چهره نفرات برتر مشخص شد.
در کایاک یکنفره ۲۰۰۰ متر «علی آقا میرزایی» از ملوان نداجا اول شد، «امین بوداغی» از مرزبانی ناجا دوم و «امید احمدی» از ملوان نداجا در جایگاه سوم قرار گرفتند.
در کانوی یکنفره ۲۰۰۰ متر «نبی رضایی» از ملوان نداجا اول، «کیا اسکندانی» از مرزبانی ناجا دوم و «هومن کریمی» از ملوان نداجا جایگاه سوم را از آن خود کردند.
در کایاک یکنفره ۵۰۰۰ متر «فرزین اسدی» از ملوان نداجا مقام اول، «بابک دربان» از مقاومت بسیج دوم و «صادق زمانی» از مرزبانی نداجا مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی یکنفره ۵۰۰۰ متر «کیا اسکندانی» از مرزبانی ناجا اول شد، «نبی رضایی» و همون کریمی» از ملوان نداجا مقام دوم و سوم را از آن خود کردند.
در کایاک دونفره ۵۰۰۰ متر «امیر خانساری و محمدرضا صیاد مومن» از ملوان نداجا مقام اول، «پوریا شریفی و مسعود شاهپوری» از مقاومت بسیج مقام دوم، «سجاد فرشچی و سینا زارعی» از قوا رده سوم را به خود اختصاص دادند.
بر این اساس در پایان لیگ آب های آرام باشگاه ملوان نداجا با ۳۹۶ امتیاز به صدرنشینی خود ادامه داد، مقاومت بسیج با ۳۴۶ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و مرزبانی ناجا با ۳۲۸ امتیاز در رده سوم ایستاد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی ** ۱۵۲۸ **۱۳۶۸
خبرنگار: حسن تمیمی** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...