مسابقات ورزشی دانشجویان دانشگاههای منطقه ۹ کشور در مشهدمسئول کمیته اطلاع رسانی مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: رشته بسکتبال خواهران، فوتسال و دو و میدانی پسران رشته های ورزشی شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات است.
حسین حاجتمند افزود: در مسابقات بسکتبال خواهران سه تیم به صورت دوره ای تا روز شنبه ۲۱ بهمن با یکدیگر رقابت می کنند و تیم برتر به المپیاد کشوری دانشجویان که سال آینده در شیرزا برگزار می شود راه پیدا می کند.
وی ادامه داد: در رشته فوتسال پسران نیز ۱۴ تیم و در رشته دو و میدانی ۱۰ تیم با یکدیگر مسابقه می دهند و از هر کدام از این رشته ها ۲ تیم برتر به مسابقات المپیاد ورزشی سال آینده دانشجویان در شیراز راه می یابند. مسابقات فوتسال پسران امروز تا روز ۲۳ بهمن و مسابقات دو و میدانی پسران از فردا و تا ۲۰ بهمن ادامه دارند.
او گفت: طبق قانون در این مسابقات رشته هایی که کمتر از سه تیم حضور دارند فقط تیم نخست و در رشته هایی که بیش از پنج تیم حضور دارند ۲ تیم برتر به مرحله کشوری راه پیدا می کنند.
وی افزود: مسابقات بسکتبال خواهران در سالن ورزشی کوثر و مسابقات فوتسال پسران در سالن ورزشی امام رضا(ع) و مسابقات دو و میدانی در پیست دو و میدانی استاد صابری دانشگاه فردوسی برگزار می شوند.
استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سمنان در منطقه نهم دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور قرار دارند.
خبرنگار: مصطفی نخعی **انتشار: حسین کریم زاده
۷۵۰۷/۱۸۵۸انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...