مربی فوتبال ساحلی: در پرشین کاپ از بازیکنان جوان استفاده می کنیمبه گزارش روز شنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال، هاشم پور افزود: بازیکنان اردوی تدارکاتی خوبی را پشت سر گذاشته و هم اکنون برای دیدار با رقبای سرسخت خود آماده هستند. سه بازی برابر اسپانیا، جمهوری آذربایجان و اوکراین برای ما بسیار مهم و این مسابقات نشان می دهد که بازیکنان در چه شرایطی هستند.
وی با بیان اینکه هدف ما جایگزین کردن تدریجی بازیکنان جوان به جای بازیکنان با تجربه ای است که سال ها برای تیم ملی بازی زحمت کشیده اند، گفت: بر همین اساس با میدان دادن به بازیکنان جوان در کنار بازیکنان با تجربه قصد داریم تا از لحاظ فنی و ذهنی آنها را برای بازی های پیش رو آماده کنیم. این بدان معنا نیست که بازیکنان با تجربه در تیم ملی حضور نخواهند داشت، بلکه با ترکیبی از جوان ها و با تجربه ها قصد داریم بهترین عملکرد را در مسابقات داشته باشیم. ما با هدف قهرمانی در این دوره از بازی ها شرکت کرده ایم، اما هدف نخست فضا دادن به جوانان است.
مربی تیم ملی فوتبال ساحلی افزود: اسپانیا رقیب اصلی ماست. تیم جمهوری آذربایجان تیمی است که فوتبال ساحلی را خوب بازی می کند و تیم اوکراین نیز قهرمان سال قبل اروپا بوده است. در جلسه آنالیز دیدارهای آذربایجان نکاتی را به بازیکنان گوشزد می کنم تا بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.
وی با اشاره به حضور قوی و با انگیزه بازیکنان در تمرینات و رقابت ها، گفت: فوتبال ساحلی ایران توانمند و بازیکنان آن برای دیدار برابر تیم های مطرح دنیا آماده هستند و ما به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم.
دومین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ بوشهر با حضور تیم های ملی ایران، اسپانیا، اوکراین و آذربایجان از هفتم تا نهم بهمن ماه سال جاری برگزار می شود. استان بوشهر و باشگاه پارس جنوبی بوشهر در زمین فوتبال ساحلی دهکده گردشگری این بازی ها را میزبانی می کنند.
شنبه هفتم بهمن اسپانیا و اوکراین از ساعت ۱۶ و ایران و جمهوری آذربایجان از ساعت ۱۷:۳۰ با یکدیگر دیدار می کنند.
در بازی های روز دوم نیز اسپانیا و جمهوری آذربایجان از ساعت ۱۶:۰۰ و ایران و اوکراین از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف هم می روند.
دوشنبه نهم بهمن نیز اوکراین و جمهوری آذربایجان از ساعت ۱۶:۰۰ و ایران و اسپانیا از ساعت ۱۷:۳۰ رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.
نخستین دوره بازی های بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ بوشهر سال گذشته با حضور تیم های ایران، ایتالیا، اوکراین و لهستان برگزار شد که با قهرمانی تیم ملی ایران همراه شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** ۱۲۹۳**۱۳۶۸
تنظیم :محمد طاهری* انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...