مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی: فوتبال بسته سیاسی نیستبه گزارش ایرنا از وزارت ورزش وجوانان؛ آجرلو در نشست امروز (یکشنبه) معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با مدیران عامل باشگاه های پرسپولیس، استقلال و تراکتور سازی تبریز در ساختمان سئول گفت: این نشست با درخواست سه باشگاه و رئیس فدراسیون فوتبال و با حضور «محمدرضا داورزنی» برگزار و در آن درباره بررسی تصمیم کمیته مسابقات ای اف سی بحث و گفت وگو شد.
وی افزود: بر اساس رای هیات اجرایی و قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا قرار شد تا مسابقات در زمین خود باشگاه ها برگزار شود با توجه به این که ۱۰ روز پیش هم یک شرکت ایرلندی مامور بررسی امنیت چهار کشور عربستان سعودی، امارات متحده عربی، قطر و ایران را برعهده گرفت سه گزارش ارائه شد اما گزارش ایران را ارائه نکرد.
مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: حال فدراسیون فوتبال به دنبال پیگیری این موضوع است تا گزارش ایران هم منتشر شود.
آجرلو افزود: فوتبال یک بسته سیاسی نیست و باید آن را از سیاست جدا کرد. فدراسیون فوتبال هم باید تلاش کند تا با حضور هواداران پرشور میزبان تیم های دیگر باشیم.
وی گفت: در کنار حضور هواداران این میزبانی ها به لحاظ اقتصادی هم کمک قابل توجهی به سه باشگاه ایرانی حاضر در مسابقات جام باشگاه های آسیا می کند. از هوادارانمان می خواهیم در کمال آرامش در انتظار خبرهای خوب برای میزبانی ها باشند.
ورزشی**۹۲۵۰**۱۳۶۸
خبرنگار:گلی سفیدزاده** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...