مدیرعامل ایرنا بر استفاده مناسب از ظرفیت بالای جوانان در جامعه تاکید کردبه گزارش ایرنا، هاشمی در دیدار عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، آموزش و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان در محل ساختمان خبرگزاری جمهوری اسلامی – ایرنا – گفت: حوزه ورزش و جوانان اهمیت و ارزش بالایی در نشاط اجتماعی دارد که با هم افزایی در این حوزه و استفاده بهینه از ظرفیت ها می تواند برکات زیادی برای مردم و کشور داشته باشد.
وی در ادامه ایرنا را رسانه نظام به معنای عام دانست و گفت: رسانه ملی خبرگزاری جمهوری اسلامی با همه مجموعه های دولت رابطه تنگاتنگ و تعاملی دارد.
مدیرعامل ایرنا افزود: اکنون به دلیل برخی مشکلات و موانع قادر به استفاده از تمامی ظرفیت های خود نیستیم، اما با هم افزایی، تلاش همه مجموعه و استفاده از توان موجود می توانیم به هدف مورد نظر دست یابیم.
معاون وزیر ورزش و جوانان نیز در این دیدار انتصاب سیدضیاء هاشمی را به عنوان شخصیت علمی و دانشگاهی به سمت مدیر عامل ایرنا تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که خبرگزاری جمهوری اسلامی در دوره جدید مدیریتی بیش از پیش در حوزه رسانه ای و پیشرفت کشور نقش آفرین باشد.
عبدالحمید احمدی همچنین در این دیدار افزایش بیش از پیش تعامل و همکاری ایرنا و وزارت ورزش و جوانان را به عنوان یکی از حوزه هایی که با قشر جوانان جامعه ارتباط تنگاتنگ دارد، خواستار شد.
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه گذشته در حکمی سید ضیاء هاشمی را به عنوان مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی منصوب کرد.
هاشمی جامعه شناس و استاد دانشگاه تهران، سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دولت دوازدهم، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در دولت یازدهم، عضویت هیات موسس و هیات مدیره خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و خبرگزاری بین المللی همکاری های خبری شیعه (شفقنا) و نیز عضویت در هیات نظارت بر مطبوعات کشور را در کارنامه دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه باشید.
ورزشی**۹۲۵۰**۱۵۴۵انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...