محمد مومنی سرمربی تیم فوتبال صبای قم شدسید جواد خازنی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح کرد: مسعود خسروی مربی قمی و آقای میثم شیردل نیز در کنار محمد مومنی در تیم صبا به عنوان کادر فنی فعالیت دارند و دکتر عظیم کلانتری از تهران نیز به عنوان مربی بدنساز تیم معرفی شده است.
وی ادامه داد: حامی مالی جدید تیم صبای قم نیز عصر امروز معرفی شد و قرار است وی تا پایان فصل در کنار تیم باشد و هزینه ۲ بازی گذشته تیم صبا را نیز قبول کرده است.
خازنی با بیان این که هنوز نسبت به تیم صبای قم ناامید نیستیم، گفت: امید است با تلاش کادر جدید، تیم صبا در لیگ دسته یک ماندگار شود، هر چند کار بسیار دشواری است.
تیم فوتبال صبای قم در لیگ دسته یک باشگاه های کشور در قعر جدول قرار دارد و با تیم سوم جدول ۱۰ امتیاز فاصله دارد و با توجه به این که امسال سه تیم سقوط می کنند صبا از گزینه های اصلی سقوط به لیگ دسته دوم می باشد.
محمد مومنی هفتمین سرمربی تیم فوتبال صبای قم در لیگ دسته یک باشگاه های کشور است. پیش از وی افرادی همچون سهراب بختیاری زاده، ناصر بختیاری زاده، اسماعیل اسماعیلی، هومن افاضلی، علی فلاح دار و مسعود راشکی به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شده بودند.
۷۴۰۱ / ۱۱۷۵ خبرنگار: بهمن اطمینان ** انتشار: رضا علیمحمدیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...