لیگ برتر فوتبال/ تارتار: با شکست استقلال به نایب قهرمانی امیدوار می شویمبه گزارش ایرنا؛ تارتار امروز چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل استقلال تهران در هفته بیست و یکم، افزود: برای تیم استقلال تهران به عنوان یک تیم با سابقه احترام قائل هستیم.
وی ادامه داد: پارس جنوبی جم پس از پرسپولیس یکی از بهترین تیم ها در دیدارهای خارج از خانه است و در طول فصل هم عملکرد خوبی نسبت به استقلال داشته ایم.
تارتار گفت: تیم ما تجربه بازی در ورزشگاه های مملو از تماشاگر را دارد و فرقی نمی کند که در خانه یا بیرون از خانه بازی کنیم. بر همین اساس مقابل استقلال با توجه به حضور هواداران نمایش قابل قبولی از هر دو تیم شاهد خواهیم بود.
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره انتشار اخباری مبنی حضورش در تیم سپاهان اصفهان، گفت: برای تیم سپاهان پیش از این بازی کرده ام و احترام زیادی برای آنان قائلم، ولی تاکنون پیشنهادی برای سرمربیگری سپاهان به من نشده است.
وی با اشاره به مصدومیت میثم تیموری بازیکن موثر تیمش گفت: تیموری تنها مصدوم تیم است و محمد طیبی پس از حضور دوباره اش در جمع ما، کمک زیادی برای قدرت دفاع تیم خواهد کرد.
دیدار دو تیم استقلال تهران و پارس جنوبی جم فردا پنجشنبه پنجم بهمن ماه از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
تیم های پرسپولیس(۴۵ امتیاز)، پارس جنوبی جم(۳۳ امتیاز)، فولاد خوزستان(۳۳ امتیاز)، ذوب آهن اصفهان(۳۲ امتیاز)، سایپا(۳۱ امتیاز) و استقلال تهران(۲۹ امتیاز) به ترتیب جایگاه اول تا ۶ جدول رده بندی این مسابقات را به خود اختصاص داده اند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**۹۰۲۹**۳۷۸۳** ۱۷۰۱
خبرنگار: مهدی موذن* انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...