فرود موشک‌های فلسطینی در قلب تل‌آویو

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، نیروهای اسرائیلی امروز سه شنبه برج مسکونی ۱۳ طبقه غزه را هدف قرار دادند که بلافاصله پس از این حمله رهبران حماس و جهاد اسلامی قول دادند این اقدام را با هدف قرار دادن تل آویو پاسخ خواهند گفت.


نیروهای مقاومت فلسطینی در غزه در پی این حمله قول خود را عملی کردند و تل آویو را با ده ها موشک هدف قرار دادند.


تصاویر ویدئویی آسمان تل آویو را نشان می‌دهند که آماج موشک های نیروهای مقاومت شده و سیستم دفاع موشکی رژیم صهیونیستی هم در رد گیری و مقابله با تمام این موشک ها ناکام مانده است.


در پی پاسخ موشکی گروه های فلسطینی از غزه به جنایات صهیونیست ها ظرفیت پناهگاه های تل آویو تکمیل شده و آسمان شهر به صحنه بارش موشک های مقاومت و پاسخ ناقص دفاع موشکی صهیونیست ها تبدیل شده است.


رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند حمله امشب بزرگترین حمله به تل آویو در تاریخ این شهر بوده است و مقامات رژیم صهیونیستی از شدت واکنش و قدرت موشک های گروه های فلسطینی مبهوت مانده اند.


صدای آژیر در تمام شهر به گوش می‌رسد و پرواز هواپیماها از فرودگاه بن گوریون متوقف شده است.در همین حال منابع عبری می‌گویند خط لوله نفت از ایلات به عسقلان نیز در حملات امشب از چند نقطه آسیب دیده است و آتش سوزی گسترده ای در چندین نقطه آن در پی شلیک موشک های نقطه زن نیروهای مقاومت روی داده است.همچنین نیروگاه برق عسقلان نیز با موشک های فلسطینی هدف قرار گرفته و آتش سوزی گسترده ای در آن روی داده است.


انتهای پیام/

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...