فرزامی: شفر هنوز انتظارات را برآورده نکرده است/داوری به ضرر استقلالفرزامی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص شکست استقلال مقابل ذوب آهن، گفت: استقلال نسبت به دوره
«علیرضا منصوریان» فرق های زیادی کرده است، اما شفر هنوز نتوانسته انتظار هواداران و پیشکسوتان را برآورده کند.
وی ادامه داد: بردن تیم های پایین جدول اهمیت زیادی ندارد و ما باید در مقابل تیم های بالاتر از خود به پیروزی برسیم تا در جدول رشد کنیم و اگر دیروز ذوب آهن را برده بودیم به رده سوم می رسیدیم.
پیشکسوت باشگاه استقلال تهران با اشاره به پیش بینی خود از جایگاه این تیم در پایان فصل، گفت: امیدوارم استقلال بتواند در میان چهار تیم برتر لیگ قرار بگیرد و به اعتقاد من پیروزی در شهرآورد می تواند استقلال را به این هدف برساند.
وی با انتقاد از چیدمان داوران، تصریح کرد: متاسفانه فدراسیون فوتبال در انتخاب داوران بسیار ضعیف عمل می کند و این مساله نیز به استقلال آسیب رسانده است. روز گذشته داور با اشتباه خود یک پنالتی به ضرر استقلال اعلام کرد که همین مساله باعث شکست این تیم شد.
عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال تهران، گفت: به اعتقاد من بزرگترین مشکل استقلال در این فصل مدیریت آن است و ای کاش کسانی در راس باشگاه قرار می گرفتند که کارشان فوتبال باشد و البته این هم از مشکلات دولتی بودن فوتبال است.
وی تاکید کرد: سه ماه پیش به من پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه استقلال را داده بودند و همان جا اعلام کردم که باید اجازه دهند اعضای هیات مدیره را خودم انتخاب کنم تا این مسئولیت را بپذیرم. یک مدیرعامل باید باشگاه را با سلایق خود بچیند تا بتواند خواسته ها و برنامه هایش را پیاده کند.
فرزامی با اشاره به بحث تمدید قرارداد شفر با استقلال برای فصل آینده، گفت: شفر شدیدا به دنبال تمدید قرارداد خود است زیرا می داند تا الان که به پیروزی رسیده نازش خریدار دارد.
وی تاکید کرد: به نظر من بهتر است مدیران باشگاه برای فصل آینده یک استقلالی چون «امیر قلعه نویی» را به عنوان سرمربی منصوب کنند، زیرا او بارها شایستگی خود را به اثبات رسانده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **۹۱۱۸**۱۳۶۸
خبرنگار: سید جواد بشیری** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...