فدراسیون فوتبال و وزارت علوم تفاهم نام همکاری امضا کردندبه گزارش اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، این تفاهم نامه را «علی کفاشیان» نایب رئیس فدراسیون فوتبال و «محمد حسین علیزاده» مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری امضا کردند.
علی کفاشیان در حاشیه امضا این تفاهم نامه با تاکید بر پتانسیل بالای ورزش دانشگاهی در ایران جهت رشد و توسعه هر چه بیشتر فوتسال گفت: با توجه به امکانات بسیار خوبی که در کشور داریم، فرصت مناسبی است تا با همکاری دانشگاه ها به فوتسال نظم و شخصیت بدهیم و در زمینه مدارس فوتسال و تربیت مربیان فوتسال حرکت گسترده ای را آغاز کنیم.
نایب رییس فدراسیون فوتبال افزود: امید است با اجرای این تفاهم نامه خدمت بزرگی به ورزش کشور و توسعه رشته فوتسال به ویژه در دانشگاه ها داشته باشیم.
رضا قراخانلو رئیس پژوهشگاه علوم ورزشی ایران نیز در این مراسم گفت: با توجه به تجربه خوب گذشته می توانیم با استفاده از ظرفیت های کنفدراسیون فوتبال آسیا و همکاری تارقلی زاده رئیس کمیته مسابقات فوتسال آسیا، سمینار علم و فوتسال را مهر و آبان سال ۹۷ با حضور اساتید داخلی و خارجی برگزار کنیم.
محمدحسین علیزاده مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز طی سخنانی با اشاره به وجود استعدادهای فراوان ورزشی در دانشگاه های سراسر کشور گفت: می توانیم با همکاری فدراسیون فوتبال، ۳۱ آکادمی فوتسال در مراکز دانشگاهی بزرگ ایجاد کنیم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **۱۸۲۸**۱۵۴۵انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...