عربشاهی: فوتبال ایران نیاز به مدیران بزرگ دارد/پرسپولیس متفاوت ترین تیم لیگ استعربشاهی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص برگزاری هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال، گفت: پرسپولیس از ابتدای لیگ کار خود را به صورت خاصی شروع و از ابتدا هم می شد قهرمانی این تیم را پیش بینی کرد. به اعتقاد من پرسپولیس متفاوت ترین تیم لیگ بود و سبک بازی این تیم انصافا فراتر از فوتبال ایران است.
وی ادامه داد: برانکو امسال بسیار هوشمندانه عمل کرد و در ابتدای فصل به بهترین شکل ضعف های پرسپولیس را پوشش داد. پرسپولیس امسال نیمکت بسیار خوبی دارد و این مساله باعث شد دست برانکو برای بازی دادن به بازیکنان بازتر باشد.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: تیم پارس جنوبی شاید امسال شگفتی ساز لیگ، اما قابل پیش بینی بود این تیم در نیم فصل دوم با افت رو به رو شود.
وی تصریح کرد: در کنار پرسپولیس امسال ذوب آهن با «امیر قلعه نویی» و فولاد خوزستان بسیار فوق العاده کار کردند و به اعتقاد من فولاد خوزستان موفقیت های خود را مدیون تیم های پایه قوی خود است.
عربشاهی اظهار کرد: در کنار تیم هایی که نام بردم پیکان و پدیده نیز از نظر فنی عملکرد بسیار خوبی داشته اند و آنها با توجه به شرایط مالی و بازیکنانی که در اختیار داشتند، عملکردشان بسیار مثبت است.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: غیر قابل پیش بینی ترین تیم لیگ سپاهان بود که عملکرد فنی بسیار ضعیفی داشت و امیدوارم هر چه سریعتر شرایط این تیم بهتر شود.

*** استقلال با شفر متفاوت شده است
وی در خصوص شرایط تیم استقلال، اظهار کرد: استقلال را می توانم پر نوسان ترین تیم لیگ نام گذاری کنم، اما باید پذیرفت از زمان حضور شفر این تیم جان تازه ای گرفته و از نظر فنی نیز رشد بسیار زیادی کرده است.
عربشاهی خاطرنشان کرد: مطمئن باشید اگر استقلال کمی در زدن ضربات آخر دقت کرده بود امروز این تیم در جایگاه دوم قرار گرفته بود.

*** مسئولان فدراسیون فوتبال خیانت می کنند
پیشکسوت فوتبال ایران با انتقاد از عملکرد مدیران فدراسیون فوتبال، گفت: آقایان در فدراسیون فوتبال به تیم ملی ایران و فوتبال ایران خیانت می کنند زیرا توان دفاع از حق این رشته را در مجامع بین المللی ندارند. متاسفم قطر با قدرتی که دارد حق خود را در میزبانی از کشورهای عربستان و امارات می گیرد، اما ما هیچ کاری نتوانستیم کنیم و فقط مدعی هستیم که در کنفدراسیون فوتبال آسیا یک کرسی همیشه خندان داریم.
وی تاکید کرد: فوتبال ایران در راس خود نیاز به آدم های بزرگ دارد اما امروز آدم های کوچک فوتبال ما را اداره می کنند. کسانی که امروز در راس فوتبال ایران قرار گرفته اند، با شیوه مدیریت خود به این رشته خیانت می کنند.

*** طارمی با جدایی از پرسپولیس بزرگترین اشتباه خود را کرد
عربشاهی در خصوص جدایی «مهدی طارمی» از پرسپولیس، گفت: در ابتدا باید در خصوص صحبت های طاهری صحبت کنم و متاسفم او یکسری عدد و رقم را در تلویزیون به هواداران نشان می دهد آنهم در حالی که حتی حاضر نشد بگوید این پول ها در کجا خرج شده است.
وی افزود: در خصوص طارمی باید بگویم که او به شدت آدم ساده ای است و با تصمیمی که برای جدایی از پرسپولیس گرفت بزرگترین اشتباه مرتکب شد. مطمئن باشید با توجه به استعدادی که طارمی دارد اگر او تا پایان جام جهانی در پرسپولیس می ماند، پس از این مسابقه به یک تیم خوب دنیا منتقل می شد.

*** فدراسیون فوتبال مقصر بی نظمی های کی روش است
وی در خصوص غیبت های زیادی «کارلوس کی روش»، گفت: فدراسیون فوتبال باید کی روش را مدیریت کند و در این اتفاق سرمربی تیم ملی اصلا مقصر نیست.
عربشاهی خاطرنشان کرد: مدیران فدراسیون فوتبال ما اگر مدیر بودند نمی گذاشتند کی روش هر وقت دلش می خواهد از ایران برود و او را به عنوان مدرس به شهرهای مختلف کشور می فرستادند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **۹۱۱۸**۱۳۶۸
خبرنگار: سید جواد بشیری** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...