سطح کیفی مسابقات جهانی کشتی فرنگی ماهشهر بالاستمحمد بنی تمیم روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مسابقات کشتی جام تختی در سال های اخیر به عنوان یکی از معتبرترین تورنمنت های فدراسیون جهانی کشتی به شمار می رود و برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی گفت: در این رقابت ها ۱۲۷ کشتی گیر از ۱۱ کشور مطرح دنیا حضور دارند و با برنامه ریزی خوبی که از سوی مسئولان استانی و شهرستانی صورت گرفته مسابقات به بهترین شکل در حال برگزاری است.
وی با بیان اینکه کمترین ایراد را می توان به مسابقات کشتی در ماهشهر گرفت افزود: خوشبختانه تمام مقدمات لازم برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقات صورت گرفته و تمامی تیم ها احساس رضایت دارند.
بنی تمیم در پاسخ به این پرسش که آیا برگزاری مسابقات جهانی در روند کشتی ماهشهر اثرگذار است گفت: پارسال با برگزاری رقابت های جهانی کشتی در آبادان و خرمشهر، کشتی این ۲ شهرستان جان تازه ای گرفت. ماهشهر در گذشته دارای قهرمانان خوبی در زمینه کشتی بود لذا امیدواریم به واسطه این رقابت ها کشتی این شهرستان به حرکت درآید.
به گزارش ایرنا سی و هشتمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام تختی با حضور کشتی گیرانی از ۱۱ کشور دنیا و سه تیم از کشورمان در روزهای ۵ و ۶ بهمن در ماهشهر در حال برگزاری است.
۹۸۷۹/ ۶۰۳۷
خبرنگار: محمد شاکری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...