سرمربی فجر سپاسی شیراز: بازیکنان تیم،پول کرایه تاکسی ندارندعلی اصغر کلانتری سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: هم اینک درصد بسیار کمی از مبلغ قرارداد بازیکنان که در پایین ترین سطح قرار داد، پرداخت شده و حقوق ۲۰ نفر از بازیکنان یک میلیون تومان است که با سایر تیم ها قابل قیاس نیست.
وی ادامه داد:‌ مبارزه تیم فجر سپاسی با تیم هایی مانند بادران تهران ، مس رفسنجان ، نفت مسجد سلیمان ، مس کرمان ، خونه به خونه بابل و اکسین البرز که در لیگ دسته اول قرار دارند و هر کدام نزدیک به ۱۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده اند و هم اینک نیز بیش از ۴۰ در صد قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کرده اند، یک جنگ نابرابر است.
این پیشکسوت فوتبال فارس ادامه داد : باشگاه فجر هم باید به تعهدات خود در مورد بازیکنان عمل کند و هم اینک که در نیم فصل دوم مسابقات به سر می بریم حداقل ۵۰ در صد از پول قرارداد بازیکنان را پرداخت کند تا این افراد که اکثرا زن و بچه دارند بتوانند پاسخگوی خانواده های خود باشند.
کلانتری با انتقاد از برخی از افراد که تا تیم نتیجه می گیرد خود را به باشگاه نزدیک می کنند، اظهار داشت: افرادی می خواهیم که هم در بُرد و هم در باخت شریکمان باشند و هم اینک که تیم روند رو به رشد خود را دنبال می کند و مدعی است، باید حمایت شود.
وی گفت: وقتی یک بُرد بدست می آوریم برخی افراد جو سازی می کنند که این تیم به لیگ برتر صعود می کند و همین امر سبب می شود تمرکز بازیکنانم از دست برود،ما باید بازی به بازی پیش برویم و با این شرایط بد مالی که داریم نمی توان قول صعود به لیگ برتر را داد ضمن اینکه مربیان تیم هایی هم که نام بردم هیچ کدام قول صعود به لیگ برتر را ندادند.
سرمربی تیم فوتبال فجر با این حال اظهارامیدواری کرد با روند رو به رشدی که تیمش دارد تا پایان مسابقات همچنان به عنوان مدعی باقی بماند.
وی گفت: در راه موفقیت یک تیم عوامل زیادی وجود دارد و زمانی که هم افزایی باشد می توان قله های ترقی را پیمود.
کلانتری بیان کرد : با بضاعت اندکی که داشتیم نتوانستیم بازیکنان مورد نیاز به ویژه یک مهاجم گلزن و با تجربه را به خدمت بگیریم و این امر در حالی است که برخی افراد دارند جو سازی می کنند که وضع مالی تیم فجر خوب است ولی وجدان های بیدار باید قضاوت کنند بازیکنانی که با جیب خالی سر تمرین می آیند چگونه وضعش خوب است ؟
تیم فوتبال فجر سپاسی شیرارهم اینک پس از انجام ۱۹ بازی با ۳۲ امتیاز در رده پنجم جدول لیگ دسته یک قرار دارد.
این تیم یکشنبه اول بهمن ۹۶ درهفته بیستم این مسابقات در رفسنجان به مصاف تیم مس این شهر که با ۲۶ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد، می رود.
در رقابت های فوتبال لیگ دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جواز حضور در لیگ برتر فصل ۹۷ را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.
خبرنگار:‌ حمیدرضا خلیقی ** انتشار دهنده:‌غلامرضا مالک زاده
۷۳۶۸ / ۱۸۷۶انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...