سرمربی تیم ملی کاراته: حضور در لیگ های جهانی بهترین مسیر برای آماده سازی است«شهرام هروی» در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: حضور در مراحل مختلف لیگ جهانی علاوه بر جمع آوری امتیازات ورود به المپیک، بهترین مسیر برای آماده سازی تیم است و باید با قدرت در این رقابت ها شرکت کنیم.
وی گفت: لیگ جهانی هلند اواخر اسفندماه برگزار خواهد شد و ملی پوشان ایران با قدرت در این رقابت ها شرکت می کنند.
هروی با اشاره به عملکرد مناسب تیم ملی کاراته مردان ایران در لیگ جهانی فرانسه گفت: لیگ جهانی فرانسه، نخستین مرحله این مسابقات مهم در سال ۲۰۱۸ بود و تمامی کاراته کاهای نامدار جهان در آن روی تاتامی رفتند.
سرمربی تیم ملی کاراته ایران افزود: خوشبختانه کاراته کاهای ایران در ادامه موفقیت های خود، عملکرد خوبی در لیگ جهانی پاریس داشتند و از مبارزات آنان رضایت دارم.
هروی تاکید کرد: چند سالی است که روی نوار موفقیت قدم برمی داریم و چون گذشته نیست که در یک رویداد خوب باشیم و در مسابقات بعدی به نتایج دلخواه نرسیم.
وی معتقد است که تمامی این موفقیت ها و برنامه ها، زیرساختی به منظور رسیدن به اهداف کلان در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ و المپیک ۲۰۲۰ توکیو است.
سرمربی تیم ملی کاراته ایران گفت: اکنون تنها تیمی در کاراته جهان هستیم که در تمامی اوزان سرمایه های خوبی داریم و از وزن پایین تا سنگین وزن، تیم یکدستی داریم.
هروی در خصوص حضور تیم ملی کاراته ایران در لیگ جهانی امارات نیز گفت: با توجه به نزدیکی رقابت های قهرمانی کشور در کاراته وان امارات شرکت نمی کنیم و هر کاراته کایی که می خواهد در امارات روی تاتامی برود باید به صورت شخصی راهی این کشور شود.
وی با تاکید بر اینکه فدراسیون و کادر فنی برنامه های منسجمی برای رسیدن به اهداف دارند، گفت: ابتدا باید شرایط موفق فعلی را حفظ کرده و سپس آن را ارتقاء داد. وقتی از کاراته توقع زیاد است باید به همان اندازه نیز از سوی ارگان های ورزش کشور حمایت شویم.
هروی با اشاره به اینکه مدال آوری کاراته ایران در المپیک حتمی است، افزود: باید همراه با جامعه بزرگ کاراته تلاش کنیم و از سوی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت شویم تا رنگ مدال های ما در المپیک ۲۰۲۰ طلایی باشد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۳۷۸۳**۱۵۴۵
خبرنگار: امیر میرزاییانانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...