سرمربی تیم ملی فوتسال ایران: بازی با آذربایجان به آمادگی بازیکنان کمک می کندبه گزارش روز شنبه فدراسیون فوتبال، سید محمد کاظم ناظم الشریعه، افزود: پس از برگزاری دو دیدار دوستانه با بلاروس، بازیکنان در شرایط خوبی قرار داشتند اما این دو بازی برای رقابتهای مهم جام ملتهای آسیا کافی نبود. بعد از لغو برگزاری دیدار دوستانه با اسلونی، برنامه ریزی انجام بازی تدارکاتی با تیم آذربایجان را در دستور کاری خود قرار دادیم. در واقع بازی با آذربایجان به آمادگی بازیکنان کمک می کند.
وی ادامه داد: اسامی بازیکنان اعزامی به باکو مشخص شده و فردا یک جلسه تمرین برگزار می کنیم و سپس تهران را به مقصد آذربایجان ترک خواهیم کرد تا دو بازی دوستانه در روزهای ۳ و ۴ بهمن ماه انجام دهیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: برای حضور در رقابتهای جام ملتهای فوتسال ۲۰۱۸ آسیا، مجموعه تیم در حال تلاش است تا با آمادگی مناسب به این بازیها اعزام شویم و بتوانیم عملکرد قابل قبولی را از خود به جای بگذاریم.
سپهر محمدی، علیرضا صمیمی، فرهاد توکلی، حسین طیبی، قدرت بهادری، ابوالقاسم عروجی، سعید احمد عباسی، محمد شجری، علی اصغر حسن زاده، احمد اسماعیل پور، مسلم اولادقباد، حمید احمدی، مهدی جاوید، مهران عالیقدر بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتسال برای رقابت در این دوره از مسابقات هستند.
رقابت های تدارکاتی تیم ملی فوتسال ایران سوم و چهارم بهمن در باکو برگزار می شود.
بر اساس آخرین رده بندی برترین تیم های فوتسال جهان، تیم ملی فوتسال ایران بهترین تیم آسیا و پنجمین تیم برتر جهان است. تیم فوتسال کشور آذربایجان نیز سرمایه گذاری خوبی در این رشته کرده است. در حال حاضر هشت بازیکن تیم ملی این کشور برزیلی هستند. تیم ملی فوتسال ایران ۱۲ آذر ماه در مسابقات چهارجانبه اصفهان در مقابل این تیم به تساوی ۳ بر ۳ رسید.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** ۱۲۹۳** ۱۵۴۵
تنظیم :محمد طاهری*انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...