سرمربی تیم ملی جودو ایران: از حضور مربی خارجی استقبال می کنم«محمد منصوری» روز شنبه در گفت وگو با ایرنا، تصریح کرد: «آندره» مربی شناخته شده ازبکستانی روز گذشته به ایران سفر کرد و صبح شنبه در تمرینات تیم ملی حضور یافت تا روند جودوکاران را زیر نظر داشته باشد.
وی افزود: تصمیم گیری در خصوص این مربی به عهده رئیس فدراسیون و رئیس سازمان تیم های ملی است.
منصوری در مورد اینکه مشکلی با حضور این مربی ازبکستانی در کادر فنی ندارد؟ توضیح داد: شخصا از رئیس فدراسیون خواستم تا یک مربی خوب خارجی به کادر فنی اضافه شود تا بتوانیم برنامه ها را با قدرت بیشتری ادامه دهیم و به هیچ عنوان مشکلی با اضافه شدن «آندره» و هر مربی خارجی دیگری به کادر فنی ندارم.
وی در مورد برنامه بعدی تیم ملی جودوی ایران، گفت: رقابت های گرنداسلم آلمان طی روزهای ۴ الی ۶ اسفندماه در شهر دوسلدورف برگزار می شود و تلاش می کنیم در آن حضور یابیم.
منصوری اظهار داشت: قرار است با سه جودوکار در این رقابت شرکت کنیم که امیدوارم روادید در زمان مقرر صدر شود.
وی در مورد روند امیدوار کننده نفرات جوان تیم ایران در اوزان پایین، توضیح داد: «علی قلی پور» در اوج جوانی در گرندپری تونس به میدان رفت و مقابل حریف باتجربه اسپانیایی در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم مبارزه خوبی ارائه کرد.
سرمربی تیم ملی گفت: اکنون دست ما در اوزان پایین (۶۰، ۶۶ و ۷۳) با حضور نفرات جوان باز است و با برنامه هایی که داریم به آینده امیدوار هستیم.
منصوری در مورد انگیزه بالای «جواد محجوب» پس از بازگشت دوباره به تیم ملی، گفت: او در تمرینات تلاش زیادی از خود نشان می دهد و خوشحالم که با مدال آوری، انگیزه اش افزایش یافته است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۳۷۸۳**۱۵۴۵
خبرنگار: امیر میرزاییانانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...