ستاد امر به معروف ونهی ازمنکر اصفهان خبر شکایت از علی کریمی را نادرست خواندعلی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و سرمربی فعلی تیم سپیدرود رشت، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پیامی مبنی بر شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از او به واسطه ارتباط این ستاد با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال منتتشر کرد.
علی شمگانی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آبان ماه سال جاری گزارشی در خصوص پست های اینستاگرامی آقای علی کریمی به این ستاد واصل شد که پس از بررسی، صحت گزارش مورد تأیید قرار گرفت و این ستاد تذکر مکتوبی را برای اصلاح و ارشاد نامبرده به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارسال کرد.
وی در عین حال تاکید کرد : در صورت ادامه روند پیش آمده این ستاد برغم میل باطنی اقدام قانونی را حق و تکلیف خود می داند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان نیز روز سه شنبه در این باره گفت: امر به معروف و نهی از منکر مراتبی دارد که از جمله آن مرتبه تذکر لسانی است و از نظر شرع بر هر مؤمنی واجب است نسبت به ترک معروف یا انجام منکر در جامعه بی تفاوت نباشد.
حجت الاسلام احمد عبداللهی نژاد اضافه کرد: این تذکر نه تنها از نظر محتوا هیچ گونه ارتباطی با فدراسیون فوتبال و موضوعات داخلی آن نداشته؛ بلکه از لحاظ زمان نیز با اختلافات اخیر ایشان و فدراسیون سازگاری ندارد.
روابط عمومی فدراسیون فوتبال نیز روز سه شنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: این فدراسیون فوتبال تا کنون هیچ شکایتی از آقای علی کریمی نکرده است.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان، پیرو خواست و یا با اطلاع فدراسیون فوتبال نبوده، اما پست های آقای کریمی همگی قابل پیگیری است که اگر این روال توهین آمیز تغییر نکند، فدراسیون فوتبال، مطابق قوانین جاری کشور اقدام خواهد کرد.
ت / ۶۰۲۰ / ۶۰۲۲ خبرنگار: علیرضا حکیمیان – انتشار دهنده : عمادیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...