رقابت های هندبال قهرمانی آسیا/ ایران مقابل عمان پیروز شدبه گزارش روز چهارشنبه کمیته ملی المپیک، تیم ملی هندبال مردان ایران در مرحله دوم گروهی هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی مردان آسیا پس از شکست مقابل عربستان، در مصاف با کره جنوبی میزبان مسابقات نیز تن به شکست داده بود. تیم ملی هند بال ایران با این دو شکست و از دست دادن جایگاه سومی از حضور در جام جهانی هندبال محروم شد. کارشناسان ناکامی هندبالیست های ایرانی در این دوره از مسابقات را نداشتن تاکتیک و تمرکز عنوان کردند.
این رقابت ها از ۲۸ دی ماه به میزبانی کره‌ جنوبی و با حضور ۱۴ تیم از کشورهای ژاپن، ایران، ازبکستان، بحرین، عمان، استرالیا، کره، امارات، هند، بنگلادش، قطر، عربستان، چین و نیوزلند آغاز شده است و تا هشتم بهمن ماه ادامه دارد.
تیم هندبال ایران در مرحله نخست مقدماتی این مسابقات پس از شکست تیم‌های ازبکستان و ژاپن به عنوان صدرنشین مرحله مقدماتی راهی مرحله گروهی شد تا مقابل عربستان، عمان و کره جنوبی در این مرحله صف آرایی کند.
مجتبی حیدرپور، امین کاظمی، افشین صادقی، امین یوسفی نژاد، مهرداد صمصامی، جلال کیانی، میلاد مسائلی، محمد قاسمی، مهدی بیجاری، سلامان بربط، علی رحیمی، الله کرم استکی، سجاد استکی، سید علیرضا موسوی، محسن باباصفری، شاهو نصرتی، سعید حیدری راد و پویا نوروزی نژاد ۱۸ بازیکن تیم ملی هندبال کشورمان هستند که در این دوره از رقابت های قهرمانی آسیا حضور دارند.
پس از پایان دور دوم مرحله گروهی، تیم‌ها فردا – پنجشنبه – استراحت خواهند کرد و سپس روز جمعه تیم‌های چهارم گروه اول و دوم برای جایگاه هفتم و هشتم و تیم‌های سوم این دو گروه برای رده پنجم و ششم به مصاف هم خواهند رفت.
همچنین تیم‌های گروه سوم و چهارم برای کسب جایگاه ۹ تا ۱۴ با هم دیدار می‌کنند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** ۱۲۹۳** ۱۵۴۵
تنظیم :محمد طاهری*انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...