رئیس فدراسیون جودو:منصوری سرمربی تیم ملی می ماند/اضافه شدن مربی ازبک«محمد درخشان» روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: «آندره» از مربیان باتجربه و کاربلد ازبکستانی است که توافقاتی با وی داشته ایم. این مربی به زودی وارد تهران می شود و استفاده لازم را از حضورش در کادر فنی خواهیم برد.
رئیس فدراسیون جودو در پاسخ به این سوال که آیا حضور این مربی ازبکستانی به منزله پایان کار «محمد منصوری» به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران است؟ توضیح داد: اصلا چنین بحثی مطرح نیست و منصوری به کارش به عنوان سرمربی ادامه خواهد داد.اکنون که تیم مسیر خود را پیدا کرده و برنامه ها را به خوبی دنبال می کند، دلیلی برای تغییر در راس کادر تیم ملی وجود ندارد.
وی درمورد عملکرد تیم ایران در گرندپری تونس، گفت: منتظر بازگشت تیم و گزارش کادر فنی هستیم تا شرایط را بررسی کنیم.
درخشان توضیح داد: با این حال در وزن ۶۰ کیلوگرم جودوکار جوان ایران، نخستین حضور در تیم بزرگسالان را تجربه می کرد.در وزن ۶۶ نیز باید عملکرد دو نماینده ما بررسی شود.
وی درخصوص عملکرد خوب «محمد محمدی بریمانلو» در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم که به مقام پنجم رسید، گفت: او شایسته رسیدن به مدال بود و فکر می کنم نفر قابل اتکایی در وزن ۷۳ پیدا کردیم.
رئیس فدراسیون جودو در مورد نمایش ضعیف «سعید ملایی» گفت: نباید اظهار نظر عجولانه داشته باشیم.به هرحال او در سال های اخیر چندین مدال برای ما به ارمغان آورده و نباید با یک شکست مورد نقد باشد.
درخشان درمورد مدال نقره «جواد محجوب» در رقابت های تونس،گفت: محجوب عملکرد بسیار خوبی داشت و حتی باید به مدال طلا می رسید که با بدشانسی از این مهم بازماند.
وی افزود: اکنون در اوزان ۷۳، ۸۱ و به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم نفرات خوبی داریم و در وزن ۶۶ هم شرایط تقریبا خوب است. با تلاش های انجام شده و برنامه ریزی مناسب، تیم ایران در حال تبدیل شدن به یک تیم واقعی است.
رئیس فدراسیون جودو در مورد برنامه های آتی تیم ملی گفت: رقابت های گرنداسلم فرانسه و گرندپری آلمان در پیش است که پس از جلسه با کادر فنی درخصوص نفرات اعزامی تصمیم گیری خواهیم کرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران وجهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh همراه شوید.
ورزشی**۳۷۸۳** ۱۷۰۱
خبرنگار: امیر میرزاییان* انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...