دهه فجر از بزرگترین کلینیک ویژه کشور در زنجان بهره برداری می شودبه گزارش ایرنا، مصطفی محمدی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران، افزود: ساخت پروژه ها و ارائه خدمات درمانی بسیاری که به مردم استان ارائه می شود در قالب طرح تحول سلامت است.
مسئول کلینیک‌های ویژه دانشگاه علوم پزشکی زنجان تصریح کرد: این طرح باعث تجهیز، بهسازی، نوسازی و بازسازی مراکز درمانی از جمله بیمارستان ها در سراسر کشور شد.
محمدی با اشاره به در اولویت بودن ایجاد بانک اطلاعاتی، نوسازی، تنظیم برنامه جامع عملیاتی و بازسازی کلینیک های ویژه از برنامه های تخصصی این دانشگاه به شمار می رود، خطرنشان کرد: راه اندازی و ساماندهی کلینیک های مهم در مرحله نخست و ساخت کیلینیک های مورد نیاز در گام دوم از برنامه های این دانشگاه محسوب می شود.
وی تاکید کرد: استفاده از فناوری‌های نو در این کلینیک‌ها با طراحی سایت جامع و تجمیع اطلاعات آنها در استان از دیگر اقدامات دانشگاه در این زمینه به شمار می رود.
به گزارش ایرنا، کلینیک شفیعیه زنجان با بیش از ۵هزار متر مربع مساحت و آماده افتتاح، کلینیک بوعلی سینای خرمدره با ۹۰۰ متر مربع مساحت و آماده افتتاح، کلینیک امیرالمومنین (ع) خدابنده با بیش از ۲ هزار مترمربع مساحت و پیشرفت ۶۰ درصدی، کلینیک امام سجاد (ع) ابهر با بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ مترمربع مساحت و پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی از جمله پروژه های در حال ساخت کلینیک ویژه در استان محسوب می شود.
۳۲۱۶/۸۰۶۸
خبرنگار: سجاد کریمی ** انتشار دهنده: اسماعیل جهانبخشانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...