دبیرکل فدراسیون: نظام آموزشی فوتبال تغییر می کندبه گزارش ایرنا، ساکت امروز دوشنبه در مراسم افتتاحیه دوره مربیگری درجه حرفه ای آسیا در محل مرکز ملی فوتبال، افزود: نگاه ویژه به آموزش سبب امیدواری برای تمامی ارکان فدراسیون به ویژه مربیان و مدرسان می شود و اهمیت بالایی که آموزش برای همگان دارد، سبب می شود تا با تلاش و پشتکار همه مربیان شاهد موفقیت و رشد آموزش باشیم.
وی گفت: خوشحالم که در این دوره شاهد حضور چهره های برجسته فوتبال ایران هستیم که آموختن را یک امر واجب برای موفقیت در فوتبال می دانند.
«میرشاد ماجدی» رئیس کمیته آموزش نیز در مراسم افتتاحیه دوره مربیگری درجه حرفه ای آسیا گفت: با به روز شدن اطلاعات قصد داریم تا آخرین قوانین و مقررات فوتبال دنیا را در اختیار مربیان خود قرار دهیم.
وی گفت: قرار است از این پس دوره های آموزشی با سبک جدیدی برگزار شود تا تمام تفکرات فدراسیون و مجموعه کمیته آموزش در بالاترین سطح استاندارد ارائه شود.
درمراسم افتتاحیه دوره مربیگری علاوه بر ساکت و ماجدی، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص رئیس کمیته فنی به همراه ۱۶ مربی و فلیمنگ مدرس دانمارکی این دوره حضور داشتند.
در این دوره مجید صالح، مسعود اقبالی، اردشیر پورنعمت، فرهاد پورغلامی، احمد سنجری، رضی رجبی، کوروش برمک، یحیی گل محمدی، مجتبی توتونی، کریم قنبری زاده، حسین چرخ آیی، میرمسعود میرزاده، محمد حسین ضیایی، مهرداد شکاری، نادرعربی و مجید رضایی ۱۶ مربی دعوت شده برای آموزش می باشند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**۹۰۲۹** ۱۷۰۱
تنظیم کننده: محمد مهدی موذن**انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...