دبیرکل فدراسیون فوتبال: ساختار فیزیکی هیاتها به روز رسانی شودبه گزارش خبرنگار ایرنا ، محمد رضا ساکت روز جمعه در سفر یکروزه به رشت اظهار کرد: با این کار، کارگزاران فوتبال در استانها که به عنوان فدراسیون های محلی بشمار می روند در یک فضای مناسب مشغول به توسعه فوتبال شوند.
وی ادامه داد: به همین دلیل از مسعود رهنما مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان تقاضا داریم تا زمینی مناسب در اختیار هیات فوتبال گیلان قرار دهند تا بتوانیم ساختمان جدیدی که در خور یکی از بهترین هیات های فوتبال کشور با نمایندگان شایسته ای در تیم های ملی ، احداث کنیم.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال ایران به عنوان بهترین فدراسیون در سال ۲۰۱۷ و تنها فدراسیون پنج ستاره معرفی شد، رایزنی هایی با فیفا انجام دادیم تا موافقت ۵ بسته احداث چمن مصنوعی را در ایران داشته باشیم.
وی اضافه کرد: در این راستا، با پیگیری های ریاست هیات فوتبال گیلان و موافقت فدراسیون یکی از این چمن های مصنوعی استاندارد را با هزینه فدراسیون جهانی فوتبال در رشت احداث خواهیم کرد.
ساکت خاطرنشان کرد: البته با دراختیار گذاشتن زمینی از سوی اداره کل ورزش و جوانان گیلان این مهم محقق خواهد شد.
محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال در ادامه سفر یکروزه خود به رشت با مسولان هیات فوتبال گیلان از قسمت های مختلف ساختمان هیات فوتبال گیلان در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت بازدید کرد.
وی همچنین از کلاس توجیهی نیم فصل داوران لیگ دسته اول کشور نیز بازدید کرد.
کلاس توجیهی نیم فصل داوران لیگ دسته اول کشور با حضور ۱۲۰ داور در ورزشگاه شهید عضدی رشت در حال پیگیری است.
خبرنگار: حسین مجرد
۷۲۸۵ /۶۰۳۰انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...