دبیرکل فدراسیون فوتبال: ساختار فیزیکی هیات ها به روز رسانی می شودبه گزارش خبرنگار ایرنا، محمدرضا ساکت روز جمعه در رشت اظهار کرد: با این کار، کارگزاران فوتبال در استان ها به عنوان فدراسیون های محلی در یک فضای مناسب مشغول توسعه فوتبال می شوند.
وی ادامه داد: به همین دلیل از مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان تقاضا داریم زمینی مناسب در اختیار هیات فوتبال گیلان قرار دهند تا بتوانیم ساختمان جدید درخور یکی از بهترین هیات های فوتبال کشور با نمایندگان شایسته ای در تیم های ملی، احداث کنیم.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال ایران به عنوان بهترین فدراسیون آسیا در سال ۲۰۱۷ و تنها فدراسیون پنج ستاره آسیا معرفی شد، رایزنی هایی با فیفا انجام دادیم تا موافقت ۵ بسته (پکیج) احداث چمن مصنوعی را در ایران داشته باشیم.
وی اضافه کرد: در این راستا، با پیگیری های ریاست هیات فوتبال گیلان و موافقت فدراسیون یکی از این چمن های مصنوعی استاندارد را با هزینه فدراسیون جهانی فوتبال در رشت احداث خواهیم کرد.
ساکت خاطرنشان کرد: البته با دراختیار گذاشتن زمینی از سوی اداره کل ورزش و جوانان گیلان این مهم محقق خواهد شد.
محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال در ادامه سفر یک روزه خود به رشت با مسولان هیات فوتبال گیلان از قسمت های مختلف ساختمان هیات فوتبال گیلان در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت بازدید کرد.
وی همچنین از کلاس توجیهی نیم فصل داوران لیگ دسته اول کشور نیز بازدید کرد.
کلاس توجیهی نیم فصل داوران لیگ دسته اول کشور با حضور ۱۲۰ داور در ورزشگاه شهید عضدی رشت در حال پیگیری است.
خبرنگار: حسین مجرد**انتشار دهنده: بابایی
۷۲۸۵ /۶۰۳۰انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...