خدابخش، رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری کنفرانس بین‌المللی گردشگری و معنویت شدبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا، محمدحسین ایمانی خوش خو در این حکم با اشاره به اهمیت توسعه فعالیت‌های علمی و معنوی گردشگری در ایران اسلامی و با توجه به میزبانی تبریز به عنوان شهر خلاق گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸، ابراز امیدواری کرده است که با همکاری اساتید، متخصصین، سازمان‌ها و دستگاه‌های مرتبط با حوزه گردشگری، شاهد برگزاری هرچه مطلوب و باشکوه سومین کنفرانس بین‌المللی گردشگری و معنویت در شهر تبریز باشیم.
دانشکده علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ به عنوان اولین دانشکده گردشگری در کشور و پیشرو در ارائه مفاهیم و مضامین علمی جدید حوزه گردشگری، ‘معنویت’ را به عنوان یکی از مفاهیم جدید در مطالعات گردشگری مطرح کرد که با استقبال اساتید و متخصصان داخلی و خارجی همراه شد.
بر همین اساس دو دوره کنفرانس بین‌المللی گردشگری و معنویت در بهمن ماه سال ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد.
دانشگاه علم و فرهنگ زیر مجموعه دانشگاه تهران در سال ۱۳۷۲ تحت عنوان مؤسسهٔ آموزش عالی جهاد دانشگاهی تهران، با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران، توسط جهاد دانشگاهی تأسیس شد. در جلسهٔ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، مورخ ۱۵ بهمن ماه سال ۸۴، این مؤسسه به دانشگاهی تحت عنوان علم و فرهنگ ارتقا یافت.
این دانشگاه معتبرترین و بزرگترین دانشگاه غیرانتفاعی ایران است و بودجه این دانشگاه در سال ۱۳۹۴ برابر با ۱۲ میلیارد ریال بوده است.
خبرنگار: مینا بازگشا ** انتشار: رستگار
۶۱۲۰/۶۱۸۳انتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...