حاشیه نگاری ایرنا از فضای قبل ازبازی صنعت نفت آبادان و استقلال تهراناین بازی حساس با استقبال پرشور هواداران زردپوشان آبادانی مواجه شده به نحوی که ورزشگاه محل برگزاری بازی مملو از تماشاگر شده ولی تعدادی زیادی هنوز پشت درهای ورزشگاه منتظر اجازه ورود هستند.
درحالی که ظرفیت ورزشگاه تختی تکمیل شده است، اما تعدادی همچنان تلاش می کنند حتی عده ای از هواداران تلاش می کنند از بالای دیوارها خود را به داخل ورزشگاه برسانند!
**تماشاگران آبادانی از ساعات اولیه امروز پشت درب های ورزشگاه تختی حاضر شدند.
**از ساعت های اولیه امروز تمام راه های منتهی به ورزشگاه تختی آبادان بدلیل تردد تماشاگران بسته شد.
**مدارس مجاور ورزشگاه تختی آبادان بدلیل تردد تماشاگران تعطیل شد.
**جایگاه مخصوص هواداران استقلال تهران خالی از تماشاگر است.
**در حالی که دیدار تیم های صنعت نفت و استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه امروز در ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد، فروش بلیط این مسابقه از صبح امروز آغاز شده است.
**هواداران آبادانی که اکثر آنها با پیراهن زرد و پرچم برزیل خود را به ورزشگاه تختی رسانده اند، همچنان در حال تهیه بلیت هستند تا بتوانند این بازی حساس را از نزدیک تماشا کنند.
**فروش پرچم های برزیل و صنعت نفت و همچنین پیراهن های زرد طلایی و نقاشی چهره هواداران حال و هوای خاصی به ورزشگاه داده است.
**تمامی اقشار مختلف از پیر تا کودک برای دیدن این بازی حساس خود را به ورزشگاه تختی آبادان رساندند.
**حمید فرخ نژاد بازیگر آبادانی سینمای ایران از میهمانان ویژه این دیدار به شمار می رود.
بر اساس توافق انجام شده قرار بر این بود که ۳۰ درصد جایگاه ورزشگاه تختی آبادان به هواداران استقلال اختصاص داده شود اما تماشاگران زردپوش آبادانی اکثر صندلی های ورزشگاه را پر کرده اند.
۴۵ دقیقه قبل از شروع بازی دروازبانان هر دو تیم برای گرم کردن وارد زمین شدند که با تشویق هواداران همراه بود.
عبدالحسن مقتدایی استاندار سابق خوزستان و از فوتبال دوستان پرو پا قرص استان مهمان ویژه دیگری است که برای تماشای بازی صنعت به ورزشگاه آمده است.
تعدادی از هواداران صنعت نفت در هنگام بازشدن درورزشگاه به دلیل شدت ازدحام برای ورود وفشار جمعیت مصدوم شدند، ممانعت نیروی انتظامی از ورود افراد بدون بلیت باعث ایجاد درگیری بین آن ها و نیروی انتظامی حاضر در ورزشگاه شده است.
اعتراض خبرنگاران و عکاسان در برابر بی اعتنایی نیروی انتظامی مستقر در ورزشگاه برای ورود آنها به ورزشگاه با بی توجهی هیات فوتبال آبادان روبرو شده و خبرنگاران از عدم همکاری هیات فوتبال آبادان با رسانه ها به شدت گلایه دارند.
جلوگیری از ورود خبرنگاران و عکاسان به ورزشگاه تختی آبادان باعث شد تا بسیاری از عکاسان و خبرنگاری که از راه دور از جمله تهران خود را به آبادان رسانده اند، امکان حضور در ورزشگاه را پیدا نکنند.
فروش بلیت بیش از ظرفیت ورزشگاه، حضور هزاران نفر بدون بلیط در ورزشگاه تختی آبادان و ازدحام بسیار زیاد موجب شده تا جمعی از مسئولان استان پشت درهای بسته ورزشگاه تختی بمانند.
همچنین ازدحام موجود در ورزشگاه باعث آسیب دیدن تعدادی از کودکان و خردسالان به دلیل ضعف در کنترل درب های ورزشگاه توسط نیروهای حراست و نیروی انتظامی شده است.
**
۲۰ دقیقه قبل از شروع بازی هوادارن زردپوش آبادانی به سمت شفر سرمربی تیم استقلال یک گوجه فرنگی پرتاب کردند که عصبانیت این مربی آلمانی را به دنبال داشت.
مسوولان باشگاه استقلال به حضور تماشاگران نفت آبادان پشت نیمکت این تیم معترض هستند که با تلاش سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ، جایگاه کوچکی در اختیار هواداران استقلال تهران قرار گرفت.
فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان هنگامی که متوجه شد استقلالی‌ها جایی برای نشستن ندارند و سعید فتاحی نیز به این موضوع معترض است به سمت تماشاگران نفت آبادان رفت و از آنها خواست تا پشت نیمکت استقلال را خالی کنند تا تماشاگران استقلال بتوانند در استادیوم مستقر شوند.
با تلاش سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ جایگاه کوچکی که مخصوص عکاسان و خبرنگاران بود در اختیار هواداران استقلال قرار گرفت.
دو تیم صنعت نفت آبادان و استقلال تهران با شکست تیم های پرسپولیس و ایران جوان بوشهر در مرحله یک چهارم نهایی راهی نیمه نهایی شدند تا تیم پیروز میدان یک پای فینال را تشکیل دهد.
/۶۰۰۲/۷۱۰۴/۷۱۶۵/۷۱۵۲
خبرنگار:مسعود گادار -رضا خبازان **تنظیم کننده:حمیدرضا ترابی فرد**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...