جلالی در آستانه بازی با پرسپولیس: کنترل حریف برایمان اهمیت داردجلالی امروز پنجشنبه در نشست خبری که یک روز پیش از دیدار پیکان مقابل پرسپولیس که در محل سازمان لیگ فوتبال برگزار شد، افزود: هر چند تیم پیکان در نیم فصل دوم در نتیجه گیری خوب عمل نکرده است، ولی نحوه نمایشی که بازیکنان ارائه دادند، قابل دفاع است و هدف ما از دیدار فردا تا انتهای رقابت های لیگ بهترین عملکرد و بازگشت به رده های بالای جدول رده بندی است.
سرمربی تیم فوتبال پیکان با تاکید به امیدواری که به بازیکنانش دارد، اظهار داشت: فشردگی و حساسیت رقابت ها در نیم فصل دوم سبب می شود گاهی بازیکنان در زدن ضربه نهایی دقت کافی را نداشته باشند. ولی به موفقیت آنها در آینده این رقابت ها امیدوارم.
جلالی با اشاره به اینکه خوش شناسی و بدشانسی تیم به سرمربی ارتباطی ندارد، افزود: حواشی که برای تیم های فوتبال گفته می شود با حقیقت این ورزش بیگانه است و تنها قابلیت ذهنی و تمرکز بازیکنان همراه با مهارت های فنی آنها سبب موفقیت می شود.
وی ادامه داد: البته امکانات تمرینی نیز برای رسیدن به این هدف بسیار تاثیر گذار است. این در حالی است که نزدیک به سه ماه است که زمین تمرینی تیم ما از کیفیت خیلی پایینی برخوردار است.
سرمربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به اینکه برای حل مشکل گلزنی تیمش نیاز به ترمیم در خط حمله دارد، بیان کرد: در فصل گذشته فوتبال ۳۰ گل از ۳۹ گل تیم پیکان را دو بازیکن به ثمر رساندند که اکنون در تیم ما بازی نمی کنند و مجبور بودیم خط دفاع خود را بیشتر تقویت کنیم. بر همین اساس نسبت به فصل گذشته هفت گل کمتر دریافت کردیم
وی افزود: پس از جدایی «گادوین منشا» و نعمتی از تیم پیکان هنوز جای آنها به خوبی پر نشده که این عامل در مشکل گلزنی تیم پیکان بسیار موثر بوده است. البته اینکه حواشی اخیر تیم پرسپولیس در موفقیت آنها تاثیر بگذارد حرف بیهوده ای است و آنها به راحتی از کنار این مسائل عبور می کنند.
جلالی در توضیح اینکه چرا تیم پیکان در نقل و انتقالات خوب عمل نکرد؟ خاطر نشان کرد: بازار نقل و انتقلات هرج و مرج است و هر کسی اسکناس بیشتری داشته باشد موفق‌تراست. اما بودجه باشگاه پیکان برای تیم فوتبالش متوسط است و سقف قرارداد ما ۶۰۰ میلیون است که شاید ۴-۳نفر آن را گرفته باشند. هر چند که من خواهان تعادل در پرداخت‌ها هستم.
وی ادامه داد: همچنین تیم ما رسانه و هوادار ندارد. ولی ۷-۶ بازیکن جوان و امید خوب در تیم هستند که در آینده از آنها بیشتر خواهیم شنید و تیم امید پیکان نیز درسومین فصل متوالی قهرمان شد.
دیدار دو این دو تیم فردا جمعه از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهر قدس برگزار می شود.
سرخپوشان پایتخت با ۴۵ امتیاز صدرنشین این رقابت ها هستند و تیم پیکان نیز با ۲۸ امتیاز در جایگاه هفتم جدول رده بندی ایستاده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**۹۰۲۹** ۱۴۱۸
خبرنگار: محمد مهدی موذن** ناشر: مریم برزآبادیانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...