جام حذفی اسپانیا؛ آتش بازی بارسلونا برای صعود به یک چهارم نهاییبه گزارش ایرنا، بامداد جمعه در آخرین دیدار دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی «کوپا دل ری» بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان سلتاویگو بود و با طوفانی که در همان ۳۰ دقیقه ابتدایی به راه انداخت به پیروزی پنج بر صفر رسید.
سلتاویگو که در سال های اخیر همواره رقیب قدرتمندی برای بارسلونا بوده است در بازی رفت مقابل کاتالان ها به تساوی یک بر یک رسید، اما این بارسلونا بود در مجموع دو بازی رفت و برگشت به پیروزی شش بر یک رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.
در این دیدار «لیونل مسی» ستاره آرژانتینی دو گل متوالی در دقایق ۱۳ و ۱۵ به ثمر رساند و سپس نوبت به «یوردی آلبا» ،«لوییس سوارز» و «ایوان راکیتیچ» رسید تا برای بارسلونا گلزنی کنند.
«فیلیپه کوتینیو» بازیکن مطرح برزیلی که چند روز قبل با مبلغ ۱۶۰ میلیون یورو از لیورپول انگلیس به بارسلونا ملحق شد به دلیل مصدومیت جزئی در این دیدار به میدان نرفت و از جایگاه ویژه ورزشگاه نیوکمپ، شاهد هنرنمایی هم تیمی های جدید خود بود.
با این اوصاف تیم های رئال مادرید، بارسلونا، اتلتیکومادرید، والنسیا، سه ویا، اسپانیول، آلاوس و لگانس در مرحله یک چهارم نهایی حضور خواهند داشت.
قرعه کشی این مرحله، عصر امروز (جمعه) برگزار خواهد شد.
شبک**ورزشی**۳۷۸۳**خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار: ابوالفضل باباییانتهای پیام /*


همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...